DODEJTE SÍLU VAŠEMU VZTAHU

Energie vašich vztahů by v listopadu měly procházet opravdu fází klidu a pohody. Vyvarujte se všech konfliktů a nepříjemných situací. Naopak, snažte si s partnerem vzájemně vytvořit příjemné chvilky v milém prostředí. Oba byste tak měli cítit, že se máte dobře, že se vám ve vztahu daří a že díky vztahu se máte opravdu dobře. Uvědomte si, že díky MY se máte lépe, než každý z vás sám.

Feng Ren Shui listopad – posilujte své vztahy

A protože vztah Gua 2 patří k energii jinové Země a ta zase patří k jídlu, bylo by dobré, abyste si společně užívali dobrého jídla. V listopadu vládne Vepř a ten má rád hojnost. Proto i jídlo by mělo být důkazem vaší hojnosti a celkové prosperity vašeho vztahu.

Pokud se vám ve vztahu daří, ukažte si to na hojném hodování. Můžete spolu hodovat doma. Připravte si velkou společnou večeři či víkendový oběd. Ideální by bylo, kdybyste si mohli tuto chvilku vychutnat sami, jen vy dva – tj. MY. Víte, že při svatbách je krásný zvyk, kdy hostina začíná tím, že ženich a nevěsta se navzájem krmí polévkou. A přesně to je tato forma energie – Gua 2, tj. jinová Země živí a vyživuje. A symbolika jídla je tak krásným posílením energie vyživování – v tomto případě vyživování vašeho vztahu.

Pokud si společně připravíte krásnou hostinu, kdy se stůl bude prohýbat jídlem a pitím a budete si společně na všem tom dobrém pochutnávat, posílíte tím svůj vztah. Víme, že vztah Gua 2 je založen na dvou základních principech: přijetí a zodpovědnost. A právě přijetí je posilováno „přijímáním“ jídla. Ne nadarmo se v křesťanském náboženství klade důraz na „svaté přijímání“, kdy se přijímá chléb a víno (symbolicky tělo a krev Krista). Ano, příjímání je posíleno tím, že přijmeme potravu. Je to opravdu velmi silný symbol, protože my víme, že přijetím potravy si děláme dobře – jídlo nás vyživuje, dává nám energii a život. Bez jídla bychom nepřežili. A proto když toto „přijímání“ jídla spojíme s přijímáním partnera, pak má pro nás stejnou důležitost, jako jídlo – je důležitý pro náš život.

Pokud nemáte možnost si udělat společnou hostinu doma, můžete jít ven. Vyberte si ale opravdu dobrou a příjemnou restauraci. Na tom opravdu záleží, protože i místo „přijímání“ je důležité a vkládá sem svoji energii. Kvalitní a krásná restaurace tak „vloží“ do vašeho vztahu kvalitu a krásu. Věřte, že to opravdu tak funguje. To je práce s čarami FRS – naše čarování :).

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.