VZTAHY O VÁNOCÍCH: UŽÍVEJTE SI VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU

I když prosincové energie patří k fázi Vody (zima), která přináší silný chlad, přeci jen jsou tyto „hluboké vody“ již rozhýbány pohyblivou Krysou. V listopadu jsme měli co nejvíce odpočívat. Bylo to z toho důvodu, že nám v tomto měsíci vládl Vepř, který zároveň vládne celému roku 2020. Tím byly energie Vepře opravdu silné. Navíc je to tento rok tzv. „Zemský/zemitý“ Vepř, takže jsou tyto energie poměrně těžké a uzavřené.

Krysa se však chce již dostat ven a z hluboké nehybné Vody Vepře udělá poměrně živou horskou bystřinu. Proto i my bychom se měli již začít pomaličku probouzet a užít si co nejvíce krásné vánoční energie. Tuto energii si máme vytvořit hlavně doma, ale neměli bychom se úplně uzavřít před okolním světem.

Vánoční energie budou vládnout na mnoha místech, jako jsou náměstí, různé společenské akce, koncerty apod. Jsou to akce, které budou svolávat lidi na jedno místo. Tato setkání tak přinesou poměrně silnou energii Ohně (společnost lidí + zábava = Oheň). Jsou to hezké energie, které můžete využít i pro posílení svého vztahu s partnerem.

Jak si nastavíte s partnerem svůj vztah? Nechte si vypracovat analýzu svého vztahu. Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Jak víme z FRS, energie vztahu patří k tzv. jinové Zemi. Tato energie má ráda teplo, příjemnou atmosféru a radost. A právě tato atmosféra může vládnout na různých vánočních akcích. Vyjděte si s partnerem ven. Ochutnávejte různé vánoční dobrůtky, zahřejte se společně teplým punčem nebo svařáčkem. Vnímejte krásu Vánoc, pospolitosti, přijetí a tepla. To jsou energie, které posilují energie jinové Země, takže i vašeho vztahu.

Pokud vánoční energii spojíte právě s jídlem a dobrým pitím, posílíte energii přijetí. A právě přijetí je základní podmínkou partnerského vztahu. Bez přijetí nemůže fungovat vztah tzv. Gua 2 (kam právě patří úzké partnerské vztahy).

K energii jídla o Vánocích patří samozřejmě i pečení cukroví, vánoček a dalších dobrůtek. Pečení těchto vánočních dobrot přinese do vašeho domova krásnou energii. Budete vnímat teplo, ale i sladkou vůni pečení. Teplo i sladká chuť opět posilují energie Země, takže i vašeho vtahu. Spojte si společné pečení s krásou vztahu, lásky a užívejte si jeden druhého. Tím dodáte svému vztahu silnou energii, kterou si pak ponesete i do nového roku.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.