ŠTĚDRÝ VEČER – JAKÝ MÁ VLASTNĚ BÝT

Bohatá nadílka, štědrý večer, štědrovečerní večeře, bohatý Ježíšek…. Tato a mnohá další hesla nám ukazují, jak Vánoce mají přispívat k energii našeho bohatství. Hojnost, prosperitu a celkovou životní bohatost podporuje i Feng Ren Shui. Proto bychom měli tuto energii hojnosti co nejvíce podpořit právě o Vánocích.

Štědrý den má být opravdu štědrý

Prvním krokem, jak podpořit bohatost o Vánocích je pořídit si opravdu krásný a bohatě vypadající stromeček. Rozhodně zapomeňte na možnost mít stromeček umělý. Nechcete-li mít v životě „umělé bohatství“, pak si rozhodně musíte pořídit stromeček přírodní. Měl by být dostatečně vysoký (napojení na Nebesa), ale i široký (právě energie hojnosti), aby vypadal opravdu silný, zdravý a bohatý. Slovo „zdravý“ je zde velmi důležité. Ve FRS je energie bohatství spojována i s energií přirozeného zdraví. Takto vybraný stromeček pak musíte opravdu bohatě nazdobit.

Druhým krokem k posílení energie bohatství o Vánocích je hojnost jídla a pití. Je opravdu důležité, abyste si doma sami upekli své vlastní cukroví a to co nejvíce druhů. K energii Gua 4 (bohatství) patří právě rozmanitost. Čím více druhů cukroví upečete, tím silnější energie bohatosti a bohatství vytvoříte. A proč péct své vlastní cukroví doma? Protože pečení přináší do domova teplo a sladké vůně. Ty posilují energii domova a vztahů.

Kromě cukroví byste měli mít doma co nejvíce různých dalších pochoutek. Ale samozřejmě královnou jídla o Vánocích je štědrovečerní večeře. Ta musí opravdu proběhnout ve velkém stylu. Zde nesmíte nic „ochudit či ošidit“. Ne nadarmo se jí říká ŠTĚDROVEČERNÍ.  Vánoce jsou o štědrosti a rozdávání. Ale pokud chceme rozdávat, musíme mít z čeho. A čím více toho máme, tím více toho můžeme rozdat. A my z FRS víme, že energie dávání je daleko lepší a silnější, než energie braní či dostávání. Štědrovečerní stůl by se tak měl prohýbat pod vahou výborného DOMÁCÍHO salátu, kapra, řízků, rybí polévky, aperitivů, vína, sladkostí atd., atd. Je velmi důležité, aby večeře byla připravena doma s celou rodinou. Takže zapomeňte na nákup jídla v obchodech, či objednání jídla alá „Dáme jídlo“ apod.

Domácí, rodinná atmosféra hojnosti a prosperity je důležitá jak pro posílení rodiny, jejich členů, ale také pro posílení hojnosti do budoucnosti.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.