TAKŽE ŠŤASTNÉ A VESELÉ VŠEM :)

Cílem prosince by rozhodně mělo být štěstí a radost. Vánoce jsou tradicí a nástrojem k dosažení právě pocitu štěstí, a radosti. Proto byste se měli v prosinci soustředit na jediný cíl: šťastné a veselé Vánoce všem.

Nenechte si Vánoce „ukrást“ prací, stresem a dalšími aktivitami, které vám budou radost a veselí brát. Nejde ale jen o štědrý den samotný. Radost a veselou náladu bychom měli mít již při všech přípravách na tento krásný den a večer. Mějme stále na paměti, že Vánoce nepřipravujeme sami pro sebe, ale také pro všechny naše blízké.

Vše chce čas. I příprava Vánoc. Bohužel většina lidí má předvánoční období spojeno právě se stresem, neustálým „já nestíhám“, nebo „nemám čas“ apod. Všemu, co s přípravou Vánoc souvisí věnujte dostatek času. Stanovte si tak dlouhý čas, abyste vše mohli dělat v klidu, v pohodě a aby zbyl i čas na dobrou kávu s přáteli, dobré vínko s partnerem a pro společné sledování pohádek s dětmi a rodinou.

Vánoce a celé vánoční období můžete jen „prožít“, nebo si to vše krásně užít. Vězte, že pokud Vánocemi jen tak „proletíte“ nezískáte z nich žádnou energii. Je to podobné, jako byste chtěli silný vývar uvařit v rychlovarné konvici za 2 minuty. Takový vývar vám rozhodně žádnou energii nedá. A stejně tak „rychlé“ Vánoce plné stresu vás jen vyčerpají a žádnou energii vám nepřinesou.

Také nezapomínejte, že se stále nacházíme v období roku, kdy jsou aktivní energie nejslabší. Takže jakékoliv „přehnané“ aktivity nás budou jen a jen vyčerpávat. Vše proto dělejte pomalu, vše si rozložte do více menších částí a vše dělejte postupně (využijte energii Kovu). Pak bude vše volně a přirozeně plynout a vy si budete umět vše krásné vychutnat a brát z toho silnou energii, kterou můžete přenést do celého nového roku 2020.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.