ROK 2020 – JAKÝ BUDE – pokračování

pokračování předchozího článku (k přečtení zde)

Díky Kryse budou v roce 2020 dobře fungovat i energie „sbírání“. Informace nejsou to jediné, co Krysa umí „sehnat“. Umí i velmi dobře vydělávat peníze. Takže pokud budete dostatečně aktivní, budete mít dostatek informací, můžete je zúročit tučným ziskem. Ale pozor. V tomto případě bude platit „rychle nabyl, rychle pozbyl“. Krysa umí rychle peníze sehnat, ale stejně rychle je umí i „rozfofrovat“. Dávejte si proto dobrý pozor na to, abyste příliš neutráceli. Netýká se to ovšem investicí, tj. peněz, které vám mají přinést budoucí zisk. Investujte ale pouze v případě, že máte spolehlivé informace.

Rok 2020 – pokračování

Co bude Krysa potřebovat k tomu, aby se mohla rychle posouvat ke svému cíli? Řád a dobrá pravidla hry. Musí využívat energii silného Kovu, který v roce 2020 vládne spolu s Krysou. Proto byste se měli v roce 2020 pouštět do aktivit pouze po předem nastaveném plánu a pravidel, podle kterých budete postupovat. Teprve pak se můžete vydat na cestu. Plán cesty tak musí být předem jasný. Nastavte si tzv. milníky cesty, tj. mezi-body, kterých musíte dosáhnout, abyste se k cíli dostali. Rozhodně se nepouštějte na cestu vyzbrojeni pouhým nadšením a netrpělivostí. To dělá Kůň, a ten je právě v opozici Krysy, tj. má opačné energie, které rok 2020 nebude podporovat.

Stejně jako Krysa, i energie Kovu mají rády „shromažďování“. Nemělo by ale jít o hromadění všeho, ale o vytváření potřebných (železných – vládne Kov) zásob, které vás mají chránit před případným nedostatkem. Železné zásoby vás musí „ochránit“ na dobu, kdy se vám možná nebude úplně dařit. To je jedna z hlavních funkcí energie Kovu – ochrana fungování. Proto je dobré mít všeho mírný nadbytek, abyste si mohli potřebné zásoby vytvořit. O to jistěji se pak můžete vydat na svoji cestu dopředu, ke svým cílům.

Kov také přináší silnou podporu energie času. Proto si na všechny své úkoly a „milníky“ dávejte i pevné termíny. Tj. každý úkol by měl být jasně definován a musí být přesně určeno, kdy má být úkol splněn. Čas bude podporovat funkci vašich činností. Na energie času byste proto v roce 2020 neměli zapomínat.

A na co si dávat opravdu dobrý pozor? Nevydávejte se na cestu bez cíle. Nezačínejte nic bez dostatečné znalosti prostředí a informací. Informace musí předcházet vaší aktivitě. Ve Feng Ren Shui známe pravidlo: informace nebo strach. Pokud nebudete mít dostatečné informace, může to u vás vyvolat obavy a vy se do dané činnosti raději vůbec nepustíte. Tím vám mohou uniknout velké příležitosti, které rok 2020 určitě přinese.

Pozor si také dávejte na agresivitu. Rozhodně se nesnažte klestit si cestu dopředu bojem. Ten vás jen vyčerpá a může vám cestu k cíli zcela zablokovat. Voda se překážkám vyhýbá. Proto to udělejte i vy. Nehledejte konkurenty či nepřátele, hledejte pomocníky a spolupráci. Nebuďte na nic sami. Snažte se co nejvíce aktivit delegovat na ty, kteří je umí vykonávat lépe než vy sami.

Energie roku 2020 budou poměrně rychlé a tvrdé, nekompromisní. Vládnou mimo jiné i „Nebesa“ (Gua 6 – silná a tvrdá jangová energie) a o těch víme, že nemají slitování. Buď je budeme následovat (tj. dodržovat pravidla a řád Nebes), nebo nás Nebesa zničí. Pokud budeme následovat řád a pravidla, vytvoříme tím plynoucí energie a Krysa se bude velmi rychle posouvat kupředu.

Rychlost energií ale může být také velmi vyčerpávající. Jako by vám rok 2020 nedal šanci k odpočinku. Proto jste měli v roce 2019 co nejvíce odpočívat, abyste byli dobře regenerovaní a měli hodně sil právě na tyto rychlé a ostré energie. Proto si své energie hlídejte a pečlivě se o ně starejte. Musíte být stále silní a pevní, aby vám energie roku 2020 neutekly. Opravdu v roce 2020 platí rčení: štěstí přeje připraveným. Tak hodně štěstí v roce 2020 🙂 .

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

One thought on “ROK 2020 – JAKÝ BUDE – pokračování

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.