2020 – BOHATSTVÍ – jak si ho zajistit

Energie roku 2020 jsou spíše zaměřeny směrem dopředu a nahoru, než do šířky. Proto bychom se neměli zaměřovat na postup ve smyslu „hamty hamty, ať mám víc než tamty“. Nejde tedy o to mít víc, ale spíše dostat se dál, výš a dělat to lépe.

Příliš široký záběr by nás mohl na cestě kupředu velmi zpomalit nebo dokonce zastavit. Víme že v roce Krysy je důležité rychle plynoucí Voda. Pokud ale není koryto řeky jasně vymezené, voda se rozlije do přilehlých luk a polí a ta se zastaví. Z živé a progresivní Vody se pak stane Voda stojatá a mrtvá. Takovýto přístup by nás v roce 2020 mohl opravdu velmi vyčerpat až úplně zastavit.

Dále nám to říká, že bychom se neměli snažit v roce 2020 jít mnoha různými cestami za mnoha různými cíli. Bude lepší se zaměřit na jeden cíl a jednu cestu. Protože to bude v tomto roce daleko více efektivnější.

Navíc rok 2020 není o kvantitě, ale o kvalitě. Proto bychom se měli snažit bohatství získávat přes lepší kvalitu, než přes větší kvantitu. Nesnažme se prodat více, ale lépe.

Energie bohatství je v Gua 4, které kromě jiného přináší i určitý chaos. A ten Krysa ani Voda nemají rády. Proto se musíme chaosu a zmatku co nejvíce vyhnout. Tomu předejdeme hlavně tím, že si nejprve zajistíme co nejlepší informace. Díky nim si uděláme jasný obrázek a díky němu se vyhneme chaosu, nedorozumění a chybám. Navíc je v roce 2020 v Gua 4 energie Gua 6 – tedy právě řád a pořádek. Takže chaos a zmatek rozhodně není v tomto roce pro bohatství vhodný.

Energii bohatství byste měli v roce 2020 co nejvíce využít tomu, abyste obohatili svoji dosavadní životní cestu o něco nového. Může to být nová činnost, může to být stávající činnost, kterou začnete dělat jiným způsobem apod. Může se jednat např. i rozšíření řady nabízených produktů či služeb o nové produkty a služby. Ale měly by to být produkty, které vycházejí z vaší současné činnosti a tím ji budou rozvíjet.

Ideálním využitím této energie je zlepšovat kvalitu toho, co již děláte. Můžete tak vylepšit své produkty či služby a tuto inovaci „prohlásit“ za NOVINKU.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.