V ROCE 2020 JSOU ZÁKLADEM PRAVIDLA A SPOLUPRÁCE

Tato oblast života bude silně ovlivněna právě energií roku 2020. Jsou to právě pravidla, která díky jangovému Kovu (vládne Kovová Krysa) budou silně určovat dění v tomto roce, ale o co víc, budou také ovlivňovat vše po celé nové dvanáctiletí, které právě v roce 2020 začíná.

Pravidla jsou v našem životě velmi důležitá. Zabezpečují funkci. Pokud nám v životě něco nefunguje, znamená to, že se neřídíme danými pravidly a nenásledujeme daný řád. Ve Feng Ren Shui se učíme velmi důležitý zákon: pravidla nebo boj. Tento zákon nám jasně říká, že pokud nebudeme dodržovat pravidla, budeme nuceni bojovat, budeme se potýkat s konflikty. A ty jsou vždy jen a jen vyčerpávající. Pokud chceme, aby nám v životě něco fungovalo, pak si nejprve musíme zjistit, jak to funguje (tj. jaký postup musíme dodržovat). Vše v nám známém vesmíru se řídí nějakým systémem, řádem stejně tak, jako vše v našem životě. Pokud chceme např. nastartovat auto, musíme se řídit daným postupem, stejně jako když chceme uvařit dobrý guláš.

V roce 2020 bychom měli s pravidly pracovat opravdu dobře a hlavně se o ně co nejvíce opírat. Pokud budeme pravidla dodržovat, budou nám pomáhat posouvat se kupředu. FRS nás učí, že energie Kovu „rodí“ energii Vody. Pravidla jsou Kov a proto nám automaticky umožní volné plynutí Vody.

Energie Gua 6 – jangový Kov není však jen o pravidlech. Patří sem např. i tzv. nápomocí přátelé. Tato forma energie nám říká, že bychom neměli být na nic sami. Měli bychom využívat lidi kolem sebe, hlavně ty, kteří nám opravdu mohou pomoci. V roce 2020 je energie Gua 6 poměrně uzavřená. Proto bychom neměli mít nespočet „známých“, ale jen potřebné množství těch, kteří nám umějí pomoci. Bude tedy lepší „uzavřená společnost vyvolených“, než velká společnost „nezvaných“.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.