2020 – JAK SI VYTVOŘIT ZÁZEMÍ PRO ÚSPĚŠNÝ ROK

Zázemí je velmi důležitá forma energie pro to, aby se nám v životě dařilo dosahovat našich cílů. Víme, že patří do tzv. Gua 8 a z tohoto Gua se posouváme do Gua 9 – cíle, vize a sny. Když nám dobře nefunguje energie zázemí, je opravdu velmi těžké a vyčerpávající se dostat do cíle.

Rok 2020 je ve znamení akce, pohybu, postupu vpřed. Energie zázemí je naopak o uzavření, zpomalení (až do jisté míry zastavení). Tyto dvě energie tak spolu příliš nespolupracují. Proto si musíme v roce 2020 dávat velký pozor na to, aby právě naše zázemí nebylo velkou překážkou našeho postupu vpřed. Energie Gua 8 nesmí zablokovat rychlou a aktivní Vodu a Krysu.

Do této oblasti našeho života tak musí vstoupit jednoduchost, střídmost a hlavně funkčnost. Do zázemí řadíme náš domov, pracovní prostředí a další místa, kde se věnujeme důležitým činnostem našeho života. Žádné z těchto prostředí nesmí blokovat vaši energii, energii vaší činnosti a hlavně nesmí blokovat energie roku 2020.

Prostory, kde trávíte více času a kde se věnujete důležitým činnostem musí být řešeny velmi jednoduše. Využívejte sílu solitérů – jedna váza, jedna svíčka, jedna miska, jedna skříňka atd. Jednoduchost řešení prostoru bude podporovat volné plynutí energie a nebudou se vytvářet žádné bloky. V prostoru nesmí nic vytvářet žádné překážky. Nesmí tak nic ležet v cestě. Všechny chodby, předsíně a další „průchozí“ prostory musí být volné a uklizené.

Další důležitou podmínkou dobře fungujících energií prostoru je funkčnost. Každá věc v prostoru musí mít svoji danou funkci a musí také fungovat. Vše tak má mít své místo a svoji funkci. Naopak, věci a zařízení, které jsou rozbité a nefungují se musí opravit, nebo nahradit funkčními. Jakákoliv nefunkčnost může vytvářet silné bloky energie, které v roce 2020 opravdu nepotřebuje.

Vše, co v daném prostoru nepoužíváte a vše, co nemá jasně předem danou funkci, byste měli z prostoru odstranit. Do prostoru byste měli vnést také energii nového. Bude vhodné, když si v roce 2020 pořídíte nějaký nový nábytek, či nové doplňky. Nezapomínejte ale na to, že vše nové by mělo sloužit k dosažení vašich cílů.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Poznáte sami sebe, své silné stránky, potenciál a přirozený talent. Naučíte se nastavit si ty nejlepší podmínky pro všechny oblasti svého života, svůj rozvoj, jak pracovat s prostorem i časem a jak si chránit svoji energii a zdraví. Vše o kurzu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-ren-shui/

Místo: TČM Infocentrum, Opletalova 19, Praha 1

Termín: 8.-9.2., 7.-8.3, 28.-29.3, sobota 10 – 18 hod., neděle 10 – 14 hod.

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.