ZAČÍNÁ JARO PROBUĎTE SE

Celý rok 2019 jsme měli odpočívat a regenerovat svá těla i mysl pro to, abychom se s plnými silami mohli vrhnout do roku 2020, který přichází s velmi silnými a aktivními energiemi. A ta doba, kdy se máme probudit svěží a plní čerstvé energie nastává právě teď.

Život se dere ke slunci, začněte razantně i vy

Pokud jste tedy za vlády Zemského (zemitého) Vepře v roce 2019 opravdu dobře odpočívali a sbírali energie na další cestu životem, měli byste být nyní plni sil. Tuto sílu a energii byste tak měli využít pro opravdu rázný a mohutný krok vpřed.

Od října loňského roku jsme vás všechny nabádali, abyste se dobře připravili na rok 2020. Uspořádali jsme pro vás spousty přípravných seminářů, kurzů, přednášek i individuálních konzultací na kterých jste se mohli naučit, jak správně energii využít a vytěžit tak z roku 2020 maximum.

Pokud jste tak učinili, měli byste mít nyní nastavený plán cesty pro celý rok s výhledem do celého nového dvanáctiletí. A to je opravdu příležitost, která se vyskytuje jen jednou za dvanáct let. Protože rok 2020 je nejen novým rokem, ale také začátkem celého nového dvanáctiletí, měli byste mít alespoň nějakou základní představu o tom, kde byste chtěli být za dvanáct let, jak byste chtěli žít apod.

Konkrétní plány jste si pak měli nastavit v tzv. Mezidobí Země – což je od 6.1. do 4.2.

Ideálním nástrojem jak vyrazit v roce 2020 (ale nejen tento rok) je pak Vision board. Ten vám podporuje energii hlavního cíle i konkrétní cestu k naplnění tohoto cíle. Je to tzv. Fénix, který má zahořet a vzlétnout směrem k cíli a naplnit ho. Tento Vision board byste měli mít doma nebo v místě, kde pracujete umístěný tak, abyste se na něj co nejčastěji dívali. Vhodná je tak stěna např. naproti sedačce, naproti posteli, naproti pracovnímu stolu atd. V dnešní době plné mobilů a počítačů můžete pro svoji vizi cíle využít i displeje těchto zařízení. Když si jen uvědomíte, kolikrát denně se podíváte na obrazovku svého mobilu, tak přesně tolikrát za den uvidíte svůj sen. A to už je velmi silná energie

Feng Ren Shui Vision Board
Feng Ren Shui Vision Board

Takže máte v ruce všechny nástroje pro to, abyste dosáhli svých letošních i dlouhodobějších cílů. Nyní je musíte jen použít a následovat cestu, kterou jste si připravili. Ale aby se vám cesta k cíli opravdu podařila je nutné udělat jednu velmi důležitou věc. Správně vykročit. Již naši pradědečkové a babičky nám vždy v důležitých dnech připomínali, že máme vykročit tou správnou nohou. Mnohým z nás (hlavně, když jsme byli ještě mladí a slušně řečeno nerozumní) to znělo hloupě nebo divně. Ale naši předkové věděli, jak energie fungují a mnozí z nich je správně využívali. Věděli, že správné vykročení je důležité pro konečný úspěch. I ve sportu se říká: dobrý start, půl vítězství. A je tomu skutečně tak. Pokud se vám start vydaří, pak si zbytek závodu „jen“ hlídáte své tempo, držíte se tréninkového plánu. Pokud se ale start nevydaří, musíte to pak dohánět v průběhu závodu, což je velmi vyčerpávající.

A právě nyní je období startu. Vládne TYGR. Jeho úkolem je vyrazit prudkým skokem dopředu. Čím razantnější a prudší skok to bude, tím větší šanci má Tygr na úspěch. A stejně tak i vy. Vykročte letos ke svému cíli opravdu razantně a jasně dejte všem najevo, že vyrážíte k cíli. Nenechte nikoho (hlavně ne sebe) na pochybách, že jste rozhodnuti svého cíle dosáhnout.

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Poznáte sami sebe, své silné stránky, potenciál a přirozený talent. Naučíte se nastavit si ty nejlepší podmínky pro všechny oblasti svého života, svůj rozvoj, jak pracovat s prostorem i časem a jak si chránit svoji energii a zdraví. Vše o kurzu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-ren-shui/

Místo: TČM Infocentrum, Opletalova 19, Praha 1

Termín: 8.-9.2., 7.-8.3, 28.-29.3, sobota 10 – 18 hod., neděle 10 – 14 hod.

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.