TYGR UMÍ VE VZTAZÍCH UDĚLAT PĚKNOU PASEKU

Tak, jak nám energie roku 2020 dodají sílu v oblasti kariéry a podnikání, tak nám naopak mohou ubrat v oblasti vztahů a lásky. Ale my ve Feng Ren Shui víme, že nic není nikdy jen černobílé a proto i vztahy v tomto roce mohou být příjemné a pevné.

Silné individuální energie roku 2020 jsou v únoru posílené individuální energií Tygra

Obecně rok 2020 přináší silné individuální energie. Proto můžeme pozorovat, že lidé mohou mít tendence prosadit si své Já, své názory, své způsoby atd. vůči ostatním. To je dobré např. na cestě k cíli, kdy si chceme jít za svým. Pak tyto energie tuto cestu zpevní, urychlí a pomohou nám cíle dosáhnout.

Energie vztahů však energii cesty nemají. Naopak. Je to energie jinové Země a patří sem to, čemu říkáme ve Feng Ren Shui hnízda. No a hnízda rozhodně nechtějí rychlý úprk vpřed. Hnízda chtějí zpomalení, zastavení, pohodlně se usadit, rozvalit a vychutnávat si útulno, teplo, měkko apod. Tyto energie ale bude rychlá Kovová Krysa bourat. O to více se tak musíme v roce 2020 zaměřit na to, abychom si energii vztahů udrželi. Nesmíme nechat své individuální energie, aby se snažili prosadit na úkor partnera, nebo dokonce na úkor celého vztahu.

Bohužel této silné individualitě budou nahrávat i energie února, kdy nám do hnízda skočí silný Tygr s ostrými zuby i drápy. A jak víme, Tygr umí být přítulné koťátko, ale převážně je to nelítostná a krvežíznivá šelma, která si nenechá nic líbit. Takže se v únoru musíme snažit o to, aby se tzv. „Tygr nažral a koza zůstala celá.“ Tj. nesmíme utočit na individualitu Tygra, ale naopak vytvořit mu příjemné zázemí, kde se bude chtít chovat jako to koťátko a dobře se nám i napapá. Prostě láska prochází žaludkem. Už naši předkově věděli, že plný žaludek, milá pusa. Tj. když se dobře najíme, nemáme tendence si stěžovat.

Dále si musíme uvědomit, že v roce 2020 jsou v oblasti vztahů silné energie Dřeva a to konkrétně energie Gua 4 – rozmanitost, pestrost. A protože i Tygr potřebuje podporu Dřeva, bude dobré, když si tuto rozmanitost vložíte do vztahu hned od začátku tohoto roku. Tygr se nesmí nudit, nesmí mít pocit stereotypu. Hledejte tedy možnosti, jak vztah „provětrat“ (Gua 4 se nazývá Vítr), jak si ho co nejvíce zpestřit. Tím do vztahu pustíte nové a čerstvé energie a vztah tak bude života schopný.

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Poznáte sami sebe, své silné stránky, potenciál a přirozený talent. Naučíte se nastavit si ty nejlepší podmínky pro všechny oblasti svého života, svůj rozvoj, jak pracovat s prostorem i časem a jak si chránit svoji energii a zdraví. Vše o kurzu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-ren-shui/

Místo: TČM Infocentrum, Opletalova 19, Praha 1

Termín: 8.-9.2., 7.-8.3, 28.-29.3, sobota 10 – 18 hod., neděle 10 – 14 hod.

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

One thought on “TYGR UMÍ VE VZTAZÍCH UDĚLAT PĚKNOU PASEKU

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.