TYGR V ÚNORU – POZOR NA RODINNÉ SVÁRY

Síla individuálních energií kromě vztahů zasáhne i naše rodiny (viz předchozí článek Tygr umí ve vztazích udělat pěknou paseku). Energie rodiny patří do energie jangového Dřeva, která se začíná rodit právě v tomto měsíci. Únor tak může energii rodiny posílit a podpořit, ale v kombinaci s individuální a poměrně „ostrou“ enrgií roku 2020 zde mohou také hrozit různé sváry a konflikty.

Feng Ren Shui - únor rodina

Energie rodiny jsou v našem životě velmi důležité. Bohužel, dnešní doba si sílu rodiny vůbec neuvědomuje. Většina rodin nefunguje a mnozí lidé tak žijí jen a jen sami za sebe. Nemají podporu svých blízkých. A to i přes to, že právě pokrevní energie je ta nejsilnější vůbec. Rozklad rodiny a rodinných hodnot však vede k tomu, že jsme stále slabší a slabší jako jedinci.

Máte-li podporu energie své rodiny, pak je to ideální odrazový můstek pro všechny vaše životní starty. Prvním vaším startem bylo vaše narození. A právě to bylo možné jen a jen díky energii rodiny (Gua 3). Bez této energie byste vůbec nepřišli na svět.

Síla rodiny vás tak může podpořit a podržet ve všech důležitých životních situacích. Na nic pak v životě nebudete sami. Vždy se budete moci o svoji rodinu opřít, vždy vám má kdo podat pomocnou ruku.

Nenechte se o sílu rodiny připravit. Přijdete o to nejcennější, co v životě přirozeně máte. Jinak zůstanete na vše úplně sami. I když budete mít kolem sebe přátele a známé, jejich energie nebudou pro vás nikdy tak silné, jako energie vaší rodiny. Pokrevní pouto je prostě nejsilnější.

V únoru do rodinných energií skočí silný Tygr. Posílí individualitu jak každého člena rodiny, tak i rodiny jako takové. V únoru by se tak rodina měla chovat jako silný celek a společně si prorazit cestu k nové budoucnosti. Pokud se tak Tygr bude chovat za celou rodinu jako celek, pak bude rodina silná. Pokud však energie Tygra ovládnou jednotlivé členy rodiny, může dojít k tomu, že se budou členové rodiny snažit prosadit na úkor ostatních členů rodiny či dokonce na úkor rodiny jako celku. To by pak vedlo k velmi silným konfliktům, které mohou členy rodiny, ale i rodinu jako celek velmi oslabit.

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.