BUĎTE FLEXIBILNÍ

Stále se nacházíme na začátku nového. Vše začíná, vše se pomalu bude probouzet k životu a hledat si svojí cestu na výsluní. I tak bychom měli postupovat my. Měli bychom mít jasný cíl, daný plán a měli bychom nyní kráčet prvními krůčky směrem k cíli. Ale protože jde o energii nového, je to zároveň často energie nepoznaného. Je to jako když první badatelé kráčeli nepoznaným kontinentem. Měli určitý plán i cíl, ale byli připraveni na všechno, protože netušili, co všechno je čeká. A podobně bychom nyní měli postupovat i my.

Energie Dřeva (jaro, začátky nového) vycházejí zevnitř ven. Jsou to energie probuzení. A my si musíme uvědomit do jakého světa, do jakých podmínek to nové přinášíme. Musíme zjistit, jestli jsou podmínky pro to naše nové, co chceme letos realizovat, vhodné. V případě, že ne, je nutné podmínky upravit tak, aby byly vhodné pro to, čeho chceme dosáhnout.

Proto bychom měli v tomto období být opravdu ostražití a dobře vnímat své okolí, prostředí a podmínky, ve kterých se pohybujeme. Měli bychom je velmi dobře zhodnotit a vědět, jestli jsou opravdu vhodné pro náš rozvoj. V případě že ne, máme pak možnost tyto podmínky začít měnit a upravovat tak, aby našemu rozvoji co nejvíce přispívaly. Jakmile nevytvoříme dobré podmínky pro rozvoj toho, čeho chceme dosáhnout, nemusí se nám nakonec vůbec podařit dosáhnout svého cíle.

Proto buďte připraveni na změnu pravidel, řádů, systémů. Nemusí jít o jejich výměnu, ale možná bude stačit jen lehká úprava. Nicméně se ujistěte, že vaše současné nastavení podporuje rozvoj toho, čeho chcete letos dosáhnout. Pokud ne, je nutná změna nastavení.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.