NAČANČEJTE SI SVŮJ DOMOV

Jaro se v březnu začne rozvíjet naplno. Přináší nové, čerstvé energie. Přináší nám do života nový život, nový dech. Jaro patří k energii Dřeva a k tomu zase patří vítr. Vítr je změna. To znamená, že dochází k přeměně ze zimních, pasivních až téměř nehybných energií k aktivním, rychlým energiím nového roku. Ale co je asi to nejdůležitější: jde o nové a hlavně ČERSTVÉ energie.

Tyto nové a čerstvé energie bychom měli pustit do našich domovů a dalších prostor, kde trávíme hodně svého času (např. pracovní prostředí, kde celý den pracujeme).

Je proto nejvyšší čas, abychom svůj interiér přizpůsobili jarním, čerstvým energiím. Měli bychom tedy začít tím, že do svého domova a interiéru pustíme čerstvý vzduch. V průběhu března bychom měli celý svůj interiér pořádně vyvětrat a pustit do něj čerstvou energii. Ale abychom to mohli opravdu udělat, musíme pro novou energii udělat místo.

To znamená, že jaro by mělo být ve znamení jarní „očisty“. Tak jako čistíme své tělo (různé jarní půsty, detoxikace apod.), tak bychom měli také  vyčistit svůj prostor. Měli bychom z prostoru odstranit vše nepotřebné a nefunkční. Vyčistit bychom měli vše od skříní, přes různé komody, komory, skladovací prostory, garáže, zahradní domky apod. Vyčistěním uděláme totiž prostor pro to, aby mohla vstoupit nová energie. Proto také na jaře prořezáváme stromky, keře apod. Jde o to, aby mohla nová energie vstoupit a našla si své místo.

Energii jara byste také měli přizpůsobit výzdobu svého interiéru. Je nejvyšší čas, aby jarní atmosféra ovládla váš interiér. Jarní energie je pod vládou fáze Dřeva a k té patří zelená barva. Ta by tedy neměla ve vašem interiéru chybět. K jaru patří také první květy a květiny. Ty by měly začít vašemu interiéru dominovat. Váš interiér by se tak měl více probarvit, rozehrát různými barvami jara. Do interiéru byste si měli dodat čerstvé jarní květiny. Vchod domu by již měl zdobit jarní věnec. Jarní věnce ale můžete použít i k ozdobě celého interiéru. Měly by převažovat lehké jarní květinové vzory.

Důležité je, abyste do svého interiéru pustili co nejvíce světla a čerstvého vzduchu. Často prostor větrejte. Sluníčko začíná postupně na obloze stoupat a proto byste toho měli využít a pustit jeho světlo do interiéru. Těžké zimní závěsy byste měli vyměnit za lehčí jarní. Dřevo má rádo Vodu, proto je vhodné do interiéru dodat příjemnou vodní fontánu.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.