ZDÁ SE, ŽE PŘÍPRAVA NA ROK 2020 BYLA OPRAVDU DŮLEŽITÁ

Jsme opravdu rádi, že jsme přípravě na rok 2020 věnovali tolik pozornosti. Vyplatilo se to.

Děkujeme všem našim studentům i klientům za milá poděkování za přípravu na rok 2020. Velice nás těší, že jste si z našich přípravných přednášek a seminářů na rok 2020 něco odnesli a využili to v praxi a nyní to vše můžete zužitkovat. Letos se opravdu potvrzuje, že „štěstí přeje připraveným“.

Clean 2020 calendar template design Free Vector

Věděli jsme, že rok 2020 bude důležitý, svým způsobem zlomový. S tímto rokem totiž nastupuje kovové období a tyto energie silně ovlivní naše životy na delší dobu. Rok 2020 totiž otevírá celé nové 12-ti letí. Proto jsme tolik zdůrazňovali důležitost přípravy na rok 2020 a začali jsme s prvními semináři a přednáškami již v říjnu 2019.

Jak se učíme ve Feng Ren Shui, při práci s energiemi je velmi důležitá „NÁVAZNOST“. Každá nová forma energie navazuje na tu předchozí. A proto i rok 2020 navazoval na rok 2019. Ten nám dával energii Jinové Vody a vládu Vepře. Tento rok jsme měli co nejvíce odpočívat, užívat si hojnosti a nabírat síly na novou etapu, nové dvanáctiletí, které mělo přijít s rokem 2020. Hodně jsme zdůrazňovali potřebu odpočinku, posilování energií, protože jsme věděli, že je budeme potřebovat silné pro rok 2020 abychom ostrý (Kov) nápor rychlých (Krysa) energií zvládli bez vyčerpání. Apelovali jsme na odpočinek, dobré spaní, silné vývary apod., tj. vše, co posiluje naši energii. Věděli jsme, že vyčerpaní lidé se slabou energií nebudou energie roku 2020 zvládat a že je ještě více oslabí. A také víme, že na rok 2020 navazuje rok 2021 s vládou Kovového Buvola tyto energie zvládnou opravdu jen ti nejsilnější.

Na přípravných přednáškách a seminářích jsme si říkali, že rok 2020 přinese změny, něco nového, novou kvalitu, přehodnocení hodnot, stylu, pravidel dosavadního života. Každá změna přináší nejistotu a ostrý Kov měl tuto změnu uvést do života opravdu nekompromisně. Proto jsme zdůrazňovali potřebu vytvořit si dostatečné zásoby, finanční polštáře, posilování ochrany, imunity apod., abychom nejistoty, které změna přinese, dobře ustáli a byli připraveni na období případné krize. Z tabulek jsme věděli, že se forma této změny bude šířit rychle a že jedním z důležitých prostředků ustání této změny bude právě uzavření a ochrana proti „napadení zvenčí“, vytváření si jistot. A to je přesně to, co nyní prožíváme. Šíří se vir, který napadá převážně slabé, nemocné a staré lidi. Bojujeme proti tomu uzavřením – karantény, uzavírání hranic, nastavování ochranných „limitujících – uzavírajících“ pravidel ve společnosti, vytvářením si zásob atd.

Pokud jsme se dobře připravili na rok 2020 dle doporučení Nebes, pak tyto změny nejenom zvládneme, ale dokážeme je využít ke kvalitativnímu posunu vpřed a nahoru. Bude to ale znamenat, že musíme eliminovat vše nefunkční a nepotřebné (pamatujete na efekt shnilého jablka z našich přednášek a seminářů?) a nastavit nové řády, nová pravidla a uvědomit si skutečného hodnoty. Nebude to trvat jen jeden rok. Máme na to celé kovové 12-ti letí. Všechno chce svůj čas. Pokud to uspěcháme, uděláme to špatně, tak přijde nová pohroma. Pokud tomu ale dáme pravý čas, pak naše pravidla zpevníme (Kov zpevňuje) a tím budeme dobře připraveni na další 12-ti letí, které bude pod vládou Vody a ta potřebuje plynutí. Pokud ale Voda neplyne, přináší tzv. mrtvou energii, ukončování a velký strach a to určitě prožívat nikdo z nás nechce.

Pokud jste se dobře připravili na rok 2020 (tj. dodrželi jste pravidla), pak nemusíte s ničím bojovat (víme, že ve FRS platí: pravidla nebo boj). Samo se ukáže, jak těchto změn máte využít pro svůj další kvalitativní posunu v životě. Následujte Nebesa a vše bude tak, aby to pro vás bylo to nejlepší. Používejte své znalosti FRS a vše zvládnete a energie využijete ve svůj prospěch.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Stáhněte si typologii zde na App Store

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.