ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK PANÍ EVY JOACHINOVÉ

Přikládám pro vás velmi zajímavý článek od naší učitelky a mentorky, paní Evy Joachimové. Určitě si ho přečtěte. Je z něj krásně vidět, jak díky znalostí FRS můžeme správně chápat co se právě děje a proč se to děje.
Feng Ren Shui
Feng Ren Shui

Umíme-li dobře číst v tabulkách času-člověka-prostoru (Feng Ren Shui), pak dokážeme velmi dobře odhadnout vývoj energií a toho, co nás pravděpodobně čeká. Díky této znalosti se dokážeme velmi dobře připravit na přicházející období. Feng Ren Shui zde působí podobně jako předpověď počasí (až na to, že předpovědi FRS jsou velmi přesné). Pokud víme, že se blíží déšť, chráníme se deštníkem či pláštěnkou. Pokud ale předpověď hlásí slunečno a teplo, přizpůsobíme tomu své oblečení a vezme si sluneční brýle.

A stejně tak nám FRS ukazuje na co se mám připravit. A když známe učení FRS, tak také víme, jak se co nejlépe připravit, abychom vše zvládli bez zbytečného vyčerpání, úsilí a naopak, abychom z přicházejících událostí vytěžili co nejvíce a posílili své vlastní energie. Proto jsme využili maximálně znalostí FRS při přípravě na rok 2020 a dnes vidíme, jak užitečná tato příprava byla.

Mistrem Ham Yu a učení Feng Ren Shui je právě naše učitelka a mentorka paní Eva Joachimová. Přečte si její článek a uvědomíte si, jak užitečné informace nám FRS stále dává.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.