MUSÍME ZNÁT FAKTA, ABYCHOM SE LETOS UMĚLI SPRÁVNĚ ROZHODNOUT

Na přípravných seminářích a přednáškách na rok 2020 jsme se učili, že rok Kovu musíme umět podpořit energií Země. Fáze Země je tzv. „matkou“ Kovu a dodává mu energii. Proto jestli chceme mít sílu zvládat kovové energie 2020, musíme ji získávat od matky – tedy Země.

Feng Ren Shui - v dubnu vládne Drak
Feng Ren Shui – využívejte pouze fakta a uvědomte si souvislosti

K energii Země patří mimo jiné realita, reálný pohled a fakta. V současné době se nacházíme všichni ve velmi složité situaci, kterou mnozí z nás nezažili. Abychom ji ustáli, musíme mít „pevnou půdu“ pod nohama, aby se nám to podařilo. Pevnou půdu pod nohama nám dají právě energie Země, kam mimo jiné patří: fakta, tj. informace podložené skutečnými, pevnými daty.

Další věc, kterou si musíme uvědomit, že každá informace se musí vykládat v souvislostech. To je jedna z důležitých věcí, kterou nás Feng Ren Shui učí. Každá informace, každá věc má spousty různých výkladů podle toho, jak se ni díváme. Toho využívají znalci manipulace. Víme to např. z učení o Jinu a Jangu. Víme, že to, co má v určité souvislosti povahu Jinu, může mít v jiné situaci povahu Jangu.

Nehledejte tedy „osamocená“ data, ale dívejte se na ně v potřebných souvislostech. Ptejte se na všechny možné souvislosti a dopady, které může daná situace mít na to, co zkoumáte. V současné době se např. všichni hrozíme informací o počtu nakažených a počty úmrtí. Když nám někdo sdělí, že za poslední dva měsíce umřelo 2,000 lidí, tak je to strašná zpráva. Když se ale zeptáme, kolik jich zemřelo loni za stejné období a odpověď je také 2,000, pak víme, že se nic mimořádného neděje. Vůbec se například nezveřejňují čísla uzdravených. Proč je takový důraz na negativní zprávy a ty pozitivní zůstávají bez povšimnutí? Kde je rovnováha?

Proto zprávy, které se šíří médii a sociálními sítěmi jsou z tohoto pohledu velmi tendenční. Když se objevila první čísla o nakažených v ČR a hovořilo se o stovkách, tak to vedlo k panice a razantním opatřením. Ale když se na tato čísla podíváme optikou onemocnění chřipkou, tak zjistíme, že chřipkou se nakazí ročně sta tisíce lidí v ČR. Ročně na chřipku zemře 1,500 až 2,000 lidí. To jsou daleko horší čísla, než současná čísla spojená se současnou situací.

Důležité je, abyste měli pevnou půdu pod nohama, měli jistotu, že víte, co se skutečně děje a jak to může ovlivnit váš život. Hledejte fakta a ptejte se na souvislosti. Nenechte se manipulovat daty ani čísly. Tendenční zprávy mají jediný úkol: nasměrovat vás určitým směrem. A my lidé máme v sobě určitý syndrom stáda. Když se „pár kusů“ ve stádě otočí určitým směrem, ostatní pak „poslušně“ následují. A to se nám, kteří známe souvislosti, stát nemá.

Jen pro názornost zde uvádím pár článků, které pohled reality, souvislostí a faktů ukazují. Jak říkáme, sežeňte si fakta, zohledněte souvislosti a realita se vám odhalí v celé své kráse.

https://www.echo24.cz/a/SyLDa/covid-19-se-precenuje-nas-imunitni-system-pandemii-zvladne

https://zahranicni.ihned.cz/c1-66741910-koronavirus-je-jako-chripka-neni-vazny-a-nakazila-se-velka-cast-populace-tvrdi-v-prekvapivem-vyzkumu-vedci-z-oxfordu?fbclid=IwAR0L57fxIOT4wmdV4fTic0k0GEPVy-sAer9CC-8fvkwCgj2XMQhlJ_dkkjI

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/639024/daniel-kretinsky-pozitivni-test-na-koronavirus-statistiky-mrtvych-nesmime-lidi-strasit.html

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.