VYUŽIJTE V DUBNU DRAKA, AŤ VÁM UKÁŽE VAŠÍ BUDOUCNOST

Asi nikdo z nás nebyl tak „tvrdě“ konfrontován s energiemi, které ovládají naše životy jako v roce 2020. Když jsme připravovali přípravné semináře a přednášky na rok 2020, věděli jsme, že příprava bude tentokrát opravdu hodně důležitá. Proto jsme s nimi začali již v říjnu 2019. Dnes se naplno ukazuje, jak velká pravda to byla.

Měli jsme co nejvíce využít energií roku 2019 pro posílení své energie. Měli jsme co nejvíce odpočívat, nevyčerpávat svoji energii, žít hojností a čerpat co nejvíce „zásob“ energie na další rok 2020. Dnes se dramaticky ukazuje, jak důležitá síla energie je. Kdo využívá energie a pracuje s nimi, tak celý rok 2019 pracoval na posilování sebe sama, na posilování energií své rodiny, aby mohl dobře ustát zlomový rok 2020.

A to, že se stanou dramatické změny bylo opravdu „cítit ve vzduchu“. Proto jsme radili, aby jste si vytvářeli dostatečné zásoby, hmotné i finanční. Abyste posilovali svoji imunitu a obranyschopnost. Abyste si dobře vše zabezpečili a nemohli o nic přijít, nebo alespoň své ztráty minimalizovali.

Dále jsme radili, abyste si sundali růžové brýle, kdy nám všichni říkali, jak se máme dobře, že žijeme ve společnosti blahobytu….. Ale nic netrvá věčně a to nám již zapomněli dodat. A tak jsme varovali před příchodem krize. A říkali jsme, že díky silné vládě Kovu to nebude nic příjemného, že to bude ostré a nekompromisní. Minulá krize v roce 2008 přišla za vlády Země, tj. pečovatelky a matky. Tenkrát byly snahy se o lidi a firmy postarat, ale nyní? Kov odřízne nekompromisně vše nefunkční, malé a slabé.

Říkali jsme: pracujte s energií Země, o tu se letos co nejvíce opírejte. K Zemi patří fakta. Proto musíte znát fakta a ne jen nějaké domněnky, názory…. Jen fakta vám ukáží skutečnou realitu (realita = Země) a budete vědět, jak se zachovat, jaké opatření přijmout (opatření = pravidla = Kov).

Věděli jsme také, že se vše bude šířit rychle a chaoticky, všemi směry (viz Hvězda 6 v Gua 4 = tj. vir v Gua Vítr). Také jsme věděli, že řešit se vše bude uzavřením (Hvězda 8 v Gua 6 – tj. pravidla budou o uzavírání – karanténa, hranice atd.). To vše se dá z tabulek roku 2020 vyčíst. Proto jsme tak dlouho dopředu apelovali na přípravu. Protože „štěstí přeje připraveným“.

A v této situaci se nyní na nás v dubnu řítí vláda Draka. Ten nám měl ukázat sílu rozvoje, možností jak naplnit své potenciály, jak maximalizovat své výkony, čeho všeho můžeme dosáhnout. Ale energie Kovu roku 2020 razantně osekává dřevěné energie Draka. A tak se mnohým může stát, že jejich Drak bude mít osekaná křídla a nebude schopen se vznést do potřebných výšin a vidět budoucnost. Pokud nejste na rok 2020 připraveni, pak se toto může stát s vaším Drakem a vy nyní nejste schopni vidět svojí budoucnost. Budete žít nějakou dobu v nejistotě a lámat si hlavou s tím, co bude dál. Mohou přijít i chmurné myšlenky, že vše dopadne špatně a že nemá cenu se budoucností zabývat.

Byla by ale škoda Draka nevyužít. Vy, co jste připraveni na  rok 2020, svoji budoucnost můžete vidět jasně a směle se můžete i přes veškerá dosavadní omezení pustit do realizace svých snů a cílů. Vy, kteří jste připraveni nebyli a současná situace vám bere „křídla“, snažte se oprostit od současných omezení a pohleďte i vy do své budoucnosti. Uvědomte si, co vám dnešní situace umožňuje a čemu byste se mohli dál věnovat. Drak (i když letos značně oslabený) i vám ukáže cíl, za kterým se můžete vydat.

Draka nic nezastaví, i když může být oslaben. Proto všichni v dubnu pohlédněte do své budoucnosti a dívejte se na vše, co je ve vašem životě možné a silně to vnímejte. Čím silněji budete svojí (často i novou) budoucnost vnímat, tím více energie vám Drak dá, abyste jí dosáhli.

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.