PROČ VZTAHY LETOS TRPÍ

A SOUČASNÁ KARANTÉNA TOMU NEPOMÁHÁ…

Energie vztahů to letos opravdu asi nebude mít lehké. Vztahy v naší moderní době si „žijí“ svým vlastním životem a neexistuje moc „pravidel“, která by určovala, jak vlastně takový vztah má vypadat. Mnoho lidí si tedy vztahy „vykládá po svém“ a podle toho pak jejich vztahy také vypadají.

Ve Feng Ren Shui ale víme, že vše má svá pravidla. Ta jsou důležitá, aby vše dobře fungovalo (nejen vztahy). Vše v námi známém světě funguje na základě pravidel, systémů a řádů. A ne jinak to je i ve vztazích. Rok 2020 navíc dává pravidlům velkou váhu. FRS nás učí, že existuje zákon: pravidla nebo boj. Tj. tam, kde nejsou pravidla, nebo se nedodržují, můžeme vždy s jistotou očekávat boj, konflikt, hádky, spory.

My navíc víme, že právě v oblasti vztahů je tzv. „čep 6“, což je energie pravidel. Tento „čep“ nám říká, na čem závisí fungování dané oblasti. Takže oblast vztahů nám závisí právě na fungování pravidel. Máme –li ve vztazích dobře nastavená pravidla, pak máme dobře nastavený základ pro fungován vztahů.

V dubnu nám do vztahů „zalétne“ energie Draka. Ta je svým způsobem „opakem“ pravidel. Drak si rád volně létá nad zemí, kochá se svým výhledem a na detaily či různé řády tolik nedbá. Tj. v dubnu bychom měli do vztahu přinést uvolněnost. Ale tu nám bere energie roku, která vyžaduje řád a navíc i současná situace „uzavření“ (tj. Gua 8) – karantény apod.. Jak energie Kovu, tak energie Gua 8 bohužel jdou proti energii Draka. A energie Draka by právě letos měla podpořit rozvoj vztahů. Měli bychom tedy vztahy rozvíjet, měli bychom do nich vložit pestrost, různorodost, různé nové zážitky, rozvíjet vztah o nové možnosti atd. Ale Kov (řád) a uzavírání se (Gua 8 + karanténa) nám toto bude znemožňovat. Takže energie, kterou bychom měli letos vztahy krmit (Drak) je velmi oslabena a téměř zničena.

Může se tak stát, že díky omezené rozmanitosti a svobody mohou vztahy v této současné situaci velmi trpět (svoboda je velmi omezena všemi různými vládními opatřeními). Ponorkové energie, nemožnost si vyjít svobodně ven, mezi lidi, dělat si co chceme, může vztahy i zničit. Proto hledejte cesty, jak i v rámci omezení současnou situací si můžete vztahy zpestřit. Snažte se spolu dělat věci, které jste před tím nedělali, věnujte se rozvoji např. své domácnosti, vytvořte si hezčí interiér, hrajte spolu nové hry…. Prostě vložte do svého vztahu rozmanitost a pestrost v rámci možností dnešní doby.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.