FRS – JAK TY ENERGIE LETOS NESKUTEČNĚ FUNGUJÍ A JAK SE PROJEVÍ I V ROCE 2021

Vše je zakázané, aby to posléze bylo vše povolené a otevřené? To se právě děje u nás v souvislosti s pandemií a postupy, které volí vláda.

Feng Ren Shui prosince
Feng Ren Shui pro rok 2020

Nesoustavnost, zbrklost, rychlost atd. atd. atd. to všechno jsou energie, které u nás provázejí opatření v souvislosti s pandemií. Všichni se tomu diví, nechápou, nadávají, jiní to vítají a těší se. Ale je na co nadávat, na co se těšit?

Když se podíváme na vládce energií v tomto roce, pak tam najdeme Krysu. A víme, že je to velmi mrštné zvířátko, které všude šmejdí, vše prolézá, zkoumá, zkouší…. Tj. Krysa není příliš dlouhodobě a strategicky zaměřená. Reaguje rychle na danou situaci. A pokud je potřeba změna, tak se vrhne jinam. Krysa hledá cestičky a vybírá si ty, které jsou pro ni nejlépe schůdné.

Je to jangová Voda. Ta je jako horská bystřina. Teče rychle, samospádem a také si hledá nejrychlejší cestu do údolí. A tak se na nás valí jedno opatření za druhým, abychom pak zjistili, že je třeba ho změnit za jiné. Nebo se stane to, že danou cestu soud odmítne jako nezákonnou a nakáže jít cestou jinou, nebo jít stejnou cestou ale jinak.

To, co se letos děje, se dalo přečíst v tabulkách Feng Ren Shui tak zřetelně, že je to až k nevíře. Kombinace energií Kovu, Vody a Krysy se nám předvádění v celé své „kráse“ i síle. Když toto víme a jsme na to připraveni, pak nás současné události nemohou tak moc překvapit a hlavně, umíme s nimi pracovat tak, abychom si nevyčerpali své vlastní energie.

A že jí budeme potřebovat hodně, to je snad každému jasné. A to i s výhledem na rok 2021, kdy nám bude vládnout silný, mohutný, těžký Buvol. Tak se dobře připravme, abychom jeho sílu ustáli a aby nás nepřeválcoval.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.