NÁSLEDUJ NEBESA A NEDOJDEŠ K ÚHONĚ

často mě až mrazí, když se vrátím k výpočtům energií roku 2020 a uvědomím si, jak přesně nám ukázala, co se letos bude dít.

Po celou dobu studia a učení a praktikování Feng Ren Shui jsem fascinován energií Nebes a Gua 6. I když moje podstata (dle mé osobní typologie) by zrovna tuto energii „nemusela“, tak stále nepřestávám vycházet z údivu, jak tato energie funguje. A letošní rok mě opět (a dost tvrdě) přesvědčil, že Gua 6 opravdu funguje a že bychom o tom opravdu neměli nikdy přestat pochybovat. Nebesa – jak se Gua 6 nazývá – jsou opravdu úžasná. Kniha proměn I Ťing (Yi Jing) i tzv. „Bible východu“ Tao Te Ťing (Dao De Jing) hovoří o tom, že Nebesa jsou nelítostná. Říká se, že je máme následovat, nebo nám to pěkně spočítají.

Současná moderní společnost však dává přednost Gua 4 – hojnost, rozmanitost, bohatství, svoboda, chaos, volnost…. A mezi Gua 4 a Gua 6 je dlouhodobě velká nerovnováha. Proto nám bylo jasné, že dříve či později se to Nebesům přestane líbit a udeří svojí mohutnou silou energie Kovu a vše vrátí zpět do patřičné rovnováhy. Já osobně jsem doufal, že se tak stane v kovové roky v letech Opice, Kohouta a Psa. Protože v té době vládl jiný element roku než Kov (bylo to dvanáctiletí Země a ta umí být shovívavá, citlivá, empatická, umí pečovat atd.) a tzv. „kovová“ náprava mohla být mírnější a bál jsem se, aby to právě nebylo posunuto až na rok 2020, kdy energie roku je právě jangový Kov, tedy vláda Nebes. A to se stalo v roce 2020. Kovové roky Opice, Kohouta a Psa žádnou výraznou změnu a vyrovnání nerovnováhy nepřinesly, společnost si stále hrála na bohatou, pořád nám bylo ukazováno, jak dobře se máme a že bude ještě lépe atd.. Stále jsme „tlačili“ bohatství, hojnost. Ale jak se říká: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A Nebesa jsou energií otce a ten je při výchově dětí vždy drsnější, než matka (matka = Země a ta vládla např. v roce Psa, takže opatření v tomto roce by byla daleko mírnější).

Nebesa jsou opravdu nelítostná a opět si to můžeme na vlastní kůži „vychutnat“ v tomto roce. Ale každý trest je příležitost k poučení se z chyby a začít znovu, jinak a lépe (Gua 7 je také energie, která v roce 2020 vládne a přináší nové a lepší kvalitu). Pokud se tedy poučíme z výprasku, který nám Nebesa uštědřila, uvědomíme si, že je třeba se napravit a udělat něco nového, jinak, pak je to skvělá šance zlepšit naši budoucnost, zkvalitnit ji. Ale již ne z pohledu VÍCE, ale LÉPE. Tj. nebudeme se hnát za množstvím a velikostí, ale za kvalitou, krásou a funkčností. A pokud to neuděláme (a neuděláme to rychle) bude to mít opravdu velmi drsné následky pro lidstvo jako takové. Energie Gau 4 (tj. bohatství, všeho moc…) jde právě proti energii Nebes. Příliš silná energie bohatství nás tak oslabuje, ničí naši imunitu (víme z výzkumů a z oblastí zdravotnictví, že celková imunita lidí klesá). Lidstvo se tak stává ohroženější a daleko hůře zvládá různá „napadení“ zvenčí , tedy i schopnost se bránit proti různým virům. Jak se říká, všeho moc škodí.

Vy, kdo Feng Ren Shui s námi studujete a žijete podle jeho principů jste si určitě také navíc všimli faktu, že to, co se děje v současné době (problémy v oblasti zdraví) se odehrává na tzv. ose zdraví v 4 – 5 – 6 v Ba Gua. A co je ještě důležitější je fakt, že energie Nebes (Gua 6) nám v roce 2020 „vlétla“ do Gua 4, což je energie přirozeného zdraví. Energie Gua 6 je kromě jiného i o pevnosti, zpevňování…. A právě propojování Gua 4 s Gua 6 nám jasně říká, že máme posilovat svojí imunitu a tím si chránit své přirozené zdraví. A Gua 6 nám má to přílišné bohatství „osekat“ tak, aby nás již tolik neoslabovalo.

Ne nadarmo nám FRS říká, abychom opravdu následovali Nebesa, protože ta nám nikdy špatně neporadí.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.