POMÁHEJME SI PROSTOREM

letošní silné energie uzavření posilují působení prostoru na náš život. dlouhý čas trávíme v daném prostoru a ten silně ovlivňuje to, jak se cítíme, jak fungujeme, ale působí též na naše zdraví a celkovou kvalitu naší energie. proto je důležité prostor správně využívat zvláště v této době.

Uzavření, karanténa, zavírání hranic, omezení pohybu venku atd. atd. nás nutí trávit hodně času v jednom uzavřeném prostoru. Což je z hlediska našich energií velmi nepřirozené a dlouhodobě to má na člověka až devastující účinky. Víte, co udělá dlouhodobé vězení s člověkem, který v malém a stále stejném prostoru strávil hodně let. Tito lidé po propuštění „do velkého světa“, tedy do velkého prostoru, pak sílu této energie neunesou a často situaci svobody a volnosti nezvládnou.

Samozřejmě my nebudeme uzavřeni v malém prostoru na dlouhá léta. Ale i tak několika denní či měsíční uzavření má velký vliv na naši energii. Z Feng Ren Shui víme, že energie prostoru je Jin (i když z jiného pohledu to je Jang 🙂 ). Jin má zabezpečit funkci (tedy Jang). Takže každý prostor má sloužit dané funkci, má být tou nejlepší formou pro danou funkci a činnost. Naše domovy jsou však většinou vytvořeny jako domov, tj. jinou funkci nepodporují. Ale my nyní máme doma dělat spousty jiných aktivit – pracovat, starat se o děti, snažit se odpočívat, uvolnit se, cvičit….prostě zde děláme spousty činností, ke kterým slouží úplně jiné prostory. Ale domov tyto další funkce nepodporuje. Proto nám tyto činnosti doma nepůjdou tak dobře, jako v jiném prostoru. Navíc nám tyto činnosti budou rušit (až ničit) energii domova. Takže se pak doma můžeme přestat cítit jako doma a budeme mít čím dál tím větší tendence „vypadnout ven“. Zničené energie domova začnou navíc oslabovat naše vlastní energie, zhorší se regenerace organismu a celkově budeme oslabení. Takže původní funkce domova, která nás má posilovat bude působit přesně opačně.

Pokud ale musíme doma vykonávat více funkcí, musíme pracovat s prostorem. Musíme ho přizpůsobit dané funkci. Mnoho lidí nyní např. doma šije roušky, což je báječné. Ale jen málokdo má k tomu přizpůsobený svůj domov. Proto se snažme pro každou činnost vytvořit na daný čas takové prostředí, které bude co nejvíce podporovat naši činnost. Jakmile ale činnost dokončíme, musíme vše uvést zpět do původního stavu, nebo prostor přizpůsobit nové činnosti. Pokud např. někdo šije na jídelním stole, musí tento stůl „proměnit“ na pracovní. Jakmile ale přijde čas jídla, je nutné vše ze stolu sklidit a uvést ho opět do původního stavu, kdy slouží jako stůl jídelní. Mnohým se to bude zdát jako zbytečná „pakárna“, ale vězte, že je to opravdu důležité. Ne pro ten stůl, ale pro VÁS.

A protože nám nyní vládne Drak, musíme mu v prostoru dělat co nejvíce místa k rozletu. Tj. udělejte si kolem sebe dostatek místa, snažte se vyhnout stísněnému prostoru. Hodně otevírejte okna i dveře. Pokud to počasí dovolí a máte kolem svého domu krásné prostředí, pusťte exteriér dovnitř. Máte-li rodinný domek, snažte se co nejvíce času trávit také na zahradě.

Pokud chodíte ven, pak se snažte co nejvíce času trávit ve velkých, prostorných místech, s vysokými stropy a pokud možno se širokým výhledem. Drak chce prostor, výšky a výhled do dálky. A navíc nám to pomůže vyrovnávat energie uzavření (karantény).

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.