UVĚDOMTE SI SVOJÍ REALITU A NAPLÁNUJTE SI CESTU K CÍLI

Asi jste si všichni někdy plánovali cestu na dovolenou. Snili jste o různých místech, která byste rádi navštívili, snili jste o tom, jak si dané místo budete užívat, jak si budete dopřávat…. Tyto sny a vize vám měl ukázat Drak v dubnu. Měli jste ho vypustit do výšin svých představ, aby se podíval co všechno je dostupné, kam všude se můžete podívat.

Drak je takový katalog cestovní kanceláře. Ukáže vám mnoho různých zemí, destinací, míst, hotelů a neomezené množství lákadel a zážitků. Nevíte, kam se dívat dřív, jaké místo si vybrat. Jedno místo je hezčí než to druhé a nejraději byste jeli na všechna místa a ochutnali vše. To je energie Draka a tzv. Gua 4. Je to energie neomezených možností. Ale jak sami dobře víte, nemůžete jen tak píchnout prst do mapy a zítra tam odjet. Musí přijít čas rozhodování na základě toho, co je možné, na co máte a na co ne. A to je práce Hada, který nám vládne v květnu.

Využijte naše konzultace

I ŤING (Kniha proměn), abyste věděli přesně, jak si svojí cestu nyní nastavit. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

S Hadem přicházejí první teplé letní energie (na sv. Jiří vylézají hadi a štíři….). Léto nám přinášejí energie Ohně, který patří k nejvyššímu (nejsilnějšímu) Jangu. Bude tedy po nás chtít největší aktivitu, nejvíce činností. Co a jak dělat nám pak pomůže vyřešit právě vládce Had.

Had je zvíře, které má jen tělo a hlavu. Tělo leží celé svojí délkou na zemi a proto velmi dobře a citlivě vnímá realitu (Země = realita). Had tak ví, co je reálné, co reálné není a dokáže vnímat všechny souvislosti. Proto vám Had umí vybrat z katalogu cestovní kanceláře ta místa, která si můžete užít s ohledem na vaši reálnou situaci, vaše reálné možnosti a s ohledem na všechny souvislosti.

Dále je důležité si uvědomit, že Had má „pouze“ hlavu (nemá ruce ani nohy). Maximum jeho energie se tak soustředí v hlavě, která slouží k přemýšlení. A přemýšlení patří k jinové energii (Had je jinové zvíře). Jinová energie nám pomáhá vyřešit JAK. Tj. Drak v dubnu nám přinesl CO – různé vize, sny, tedy možnosti, CO vše se dá dělat, CO nám svět nabízí a Had má realisticky najít JAK daného reálného cíle dosáhnout. Had je stratég. Má tedy vymyslet cestu k vybranému cíli.

V květnu tedy zapojte co nejvíce svoji hlavu. Přemýšlejte o svých možnostech, o své realitě, o tom, co máte reálně k dispozici. Had vám pomůže najít tu nejlepší cestu k vašemu cíli. Promýšlejte všechny souvislosti. Uvědomte si, co s čím a jak souvisí a co jak ovlivní různé okolnosti vašeho života. Had chce vše reálně. Není to idealista, ale realista. Chce, aby se daný cíl realizoval. Nechce se „snílkovsky“ vrhnout někudy, kudy žádná cesta nevede. Chce cíle dosáhnout.

Musíme si ale také uvědomit, že přemýšlení chce čas. Je to energie Země, která má ráda stabilitu, jistotu a zázemí. Proto nehledejte rychlá, překvapivá a nejistá řešení. Vaše cesta k cíli musí být na jistotu. Je důležité, abyste měli co největší jistotu, že daného cíle opravdu dosáhnete. Vše tedy řádně promyslete a prozkoumejte. Co nevíte, to si zjistěte. V roce 2020 vládne Krysa, která umí informace získávat i analyzovat. Využijte ji co nejvíce. Dokáže tak Hadovi dát opravdu kvalitní podklady pro posouzení a vymyšlení té nejlepší cesty.

Nebuďte zbrklí. Nechtějte vyrazit hned. Vyhněte se rizikům a zbytečným úskalím. Není to třeba. Had dokáže vymyslet opravdu jistou a bezpečnou cestu k cíli. Ale k tomu chce čas a klid na přemýšlení. A ten si musíte dopřát. Nesnažte se nic urychlit, uspíšit. Povede to jen k nezdaru. Nechte Hada ať vám vytvoří tu nejlepší strategii a pak využijte energii Koně (ten převezme vládu po Hadovi v červnu), aby vás do cíle lehce donesl.

nový happyweek na květen zde:

HAPPYWEEK květen 2020
HAPPYWEEK květen 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.