NEJVYŠŠÍ ČAS SI UJASNIT CO A JAK DÁL

Pokud jsme se dobře připravili na letošní rok se všemi jeho „novotami“, tak bychom se měli nyní zaměřit na naší cestu vpřed. Víme, že rok 2020 je pod vládou Krysy, janogvé Vody a „celistvého“ Kovu. To nám při přípravě na tento rok jasně řeklo, že se máme zaměřit na něco nového, nové cíle, nové cesty, nové způsoby řešení atd. A jak vidíme, tento rok nám k tomu připravil opravdu velmi zajímavé podmínky. Nic není tak, jak je obvyklé, vše se řídí nestandardními pravidly, vše je jinak než jak jsme zvyklí. Téměř vše je pro nás nové.

Tento rok nám pomáhá hledat nové cíle i nové cesty. Využijte toho.

Takže cesta k novému je velmi dobře připravená. Vládne nám hvězda Gua 7 – tj. nové, vznik nového, nové možnosti, nové příležitosti, nové cesty, nové způsoby řešení. Krysa nám přinesla „nový pramen“, který si nyní hledá svojí cestu, aby se z pramínku stal potok a z něho pak nová velká řeka.

Využijte naše konzultace

I ŤING (Kniha proměn), abyste věděli přesně, jak si svojí cestu nyní nastavit. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Proto byste měli této příležitosti co nejvíce využít. Není dobré věnovat pozornost tomu, co bylo a již není a litovat toho, ale dívat se na to, co nám tato doba otevírá a jaké nové možnosti nám přináší.

Pokud podnikáte, nebo budujete svoji kariéru, pak je to nejlepší čas začít se dívat na svět očima nové reality. A pokud to dokážete, uvidíte spousty nových možností a příležitostí, které doposud nebyly možné a možná ani představitelné. Víme, že současná situace nás nutí dělat věci jinak, nově. Není to omezení, ale naopak otevření se novým věcem, novým řešením a využívat této nové energie k tomu, abychom se dále posunuli kupředu.

V květnu nám vládne moudrý Had. Ten umí velmi dobře přemýšlet a vytvářet nové strategie na základě dané reality. Had tedy velmi dobře umí vnímat současnou situaci, umí jí chápat a ví, jak ji co nejlépe využít pro další cestu k vašim cílům. Pokud tedy podnikáte či budujete svoji kariéru, pak je nyní to nejlepší období k tomu, abyste si vytvořili tu nejlepší cestu a strategii jak dosáhnout svých letošních cílů.

Neberte současnou situaci jako omezení či blok vaší cesty, ale naopak jako příležitost najít lepší cestu. Had je zaměřen na dokonalost a kvalitu. Proto vám pomůže nastavit tu nejlepší cestu k vašemu cíli. Věnujte se tedy strategiím a tomu, jak svých cílů v letošním roce dosáhnout. Pokud máte svoji firmu, využijte toho, čemu se říká „mozkový trust“ – tj. skupina lidí, kteří vám mohou přispět svými znalostmi, zkušenostmi či moudrostí.

nový happyweek na květen zde:

HAPPYWEEK květen 2020
HAPPYWEEK květen 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.