RODINA V KVĚTNU: NESNAŽTE SE BÝT CHYTŘEJŠÍ NEŽ OSTATNÍ

Feng Ren Shui na květen nám ukazuje, že energie rodiny v roce 2020 jsou poměrně složité. Celý rok je zde velký důraz na JÁ, tj. já každého člena rodiny. Tím je ztížena soudržnost rodiny a vnímání rodiny jako celku. V roce 2020 se tak může každý člen rodiny chtít prosadit na úkor ostatních či na úkor rodiny jako celku. To může opravdu ničit energie rodiny.

Posílení energie já v rámci rodiny může být ještě větší za vlády Hada v květnu. Had je poměrně silný individuální hráč a rád si vše dělá po svém. Navíc Had patří k nejinteligentnějším zvířatům zvěrokruhu a tak může posilovat „chytrost“ každého jednotlivého člena rodiny.

Nejste si v současné době jistí svojí budoucností? Využijte naše konzultace

I Ťing (Kniha proměn), které vám pomohou si budoucnost ujasnit. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

V rámci rodiny se tak může stát, že se každý člen rodiny může cítit „chytřejší“ než ostatní. To může vést ke snaze prosazovat své vlastní řešení nad řešeními, které budou navrhovat ostatní členové rodiny. Navíc nám v roce 2020 vládne silný Kov, který aktivuje energii boje, tj. konfliktu. Pokud tedy budou silné individuální energie Hada v rodině převládat, mohou se různé názory v rámci rodiny prosazovat pomocí konfliktů, hádek apod.

Pokud se tomu chcete vyhnout, pak je důležité si uvědomit podstatu problému, který chcete v rámci rodiny řešit a ujasnit si, kdo z rodiny je pro daný problém „nejpovolanější“, aby ho vyřešil. Pokud chcete řešit situaci související s právem a máte-li v rodině právníka, pověřte ho, aby problém vyřešil a nesnažte se zapojit někoho z rodiny, kdo je kuchař nebo PR specialista. Pokud máte pocit, že v rodině není nikdo, kdo by problém mohl uspokojivě vyřešit, obraťte se raději jako rodina (tj. rodina zde vystupuje jednotně = JEDNO) na specialistu mimo svojí rodinu.

Had má rád kvalitu a odbornost. Proto se snažte v rodině řešit vše tak, aby to bylo po odborné stránce vyřešeno co nejlépe a pověřte jen takové lidi, kterým důvěřujete a respektujete je pro jejich odbornost.

nový happyweek na květen zde:

HAPPYWEEK květen 2020
HAPPYWEEK květen 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.