TEĎ NEBO NIKDY – V ČERVNU TOHO DOKÁŽETE NEJVÍC

FENG REN SHUI NÁM V ČERVNU RADÍ – JEĎTE NAPLNO

Začátek roku nám dává různé formy energií, které nám mají pomáhat na naší cestě k cíli. Vše začíná přípravou, pak pomalým rozvojem, vnímání našeho potenciálu a hledáním cest, jak tento potenciál co nejvíce naplnit. Jak říká špičkový trenér fotbalového týmu v podání skvělého Al Pacina ve filmu Vítězové a poražení (Any Given Sunday): (parafrázováno) „Zaleží na každém centimetru. A o každý centimetr musíte bojovat. A součet těchto centimetrů dá dohromady cestu, která vás dovede až k cíli. Proto je fotbal o každém centimetru. A takový je i život. Musíte bojovat o každý centimetr.“

Ano, tyto první energie roku jsou o tom, abychom krok za krokem šli po své cestě k cíli. Každý měsíc má svého vládce (zvíře zvěrokruhu), který nám má pomoci v tom, abychom zvládli dobře kroky v daném měsíci. A jestliže jste dobře zvládli tyto první měsíce, pak máte nyní dostatek správné energie k tomu, abyste v průběhu června neušli jen centimetr, ale můžete uběhnout i několik kilometrů.

Díky silné aktivní energii Jangu, Ohně a Koně máte obrovskou podporu k tomu, abyste byli co nejaktivnější v tom, co děláte. Pokud podnikáte či budujete svoji kariéru, pak právě v tomto měsíci byste měli „jet“ opravdu naplno. Měli byste naskočit na svého Koně a nechat ho, aby vás úprkem posunul co nejblíže ke svému cíli, který jste si na tento roku určili.

Kůň vám dá sílu i rychlost. Ale musíte být aktivní. V těchto dnech si můžeme dokonce dovolit pracovat i o něco déle, než v jiné měsíce. Slunce je nejvýš a máme tak k dispozici dlouhé dny plné jeho energie (a to i v případě, že je pod mrakem 🙂 ). Proto se snažte svým aktivitám dát co nejvíce času. Pracujte aktivně, buďte pro-aktivní a využijte skvělou vlastnost Koně: strhnout na svoji stranu i ostatní

V červnu vám Kůň pomůže posilovat nadšení a touhy. Pokud vedete svůj tým, pak přeneste své nadšení i na všechny členy svého týmu. Vyvolejte v nich vášeň pro to, co mají udělat. Vneste do práce hodně pozitivních emocí. Pocity jsou silným motorem a ohnivé energie z nich umí udělat raketový motor, který vás dokáže vynést až ke hvězdám. Tak toho využijte a nebuďte příliš svázáni Zemí.

Oheň vytváří světlo a to nám umožňuje vidět. Kůň má rád pozornost ostatních a je krásné se na něj dívat. Využijte toho i ve své práci. Ukažte všem, co děláte, prezentujte své výrobky, služby, své činnosti. Ukažte všem jak jsou úžasné. Dejte do toho vášeň zaujetí, touhu. Vsaďte na emotivní reklamu a ukažte se světu.

HAPPYWEEK NA ČERVEN 2020

HAPPYWEEK – červen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.