KRÁSNÉ DNY LÁKAJÍ VEN, VYUŽIJTE TOHO

feng ren shui rodiny na červen

Kůň nemá rád jakoukoliv spoutanost, omezování a nesvobodu. Má rád velké prostory, volný pohyb a pocit, že může kdykoliv, kamkoliv a že prostor je pro něj nekonečný.

Naštěstí se nám uvolnily různé karantény a omezení pohybu v rámci pandemie a tak bychom měli tuto energii volnosti co nejvíce využít i v rámci naší rodiny. Měli bychom se tedy v červnu snažit, abychom se cítili přesně jako ten Kůň. Ale nejen my, ale všichni členové rodiny. Proto by v rodině měla zavládnout větší volnost a měli bychom zmírnit různá omezení, která každá rodina s sebou přináší.

Můžeme tak každému členovi rodiny dát určitou volnost, aby si mohl sám a bez omezování užívat svých radostí, zájmů, koníčků, či jen tak být sám se sebou, jak se mu zrovna líbí. Jak víme, kůň (zvíře) dokáže být celé dny sám a užívat si krásy volnosti a prostoru.

Kůň je ale také zvíře, které žije ve stádech. A jakmile se stádo vydá určitým směrem pod vládou silných jedinců, všichni ostatní je pak následují. A podobnou energii můžete vytvořit i vy ve své rodině. Můžete tak vymyslet aktivity, pro které nadchnete ostatní a těm se pak společně budete věnovat. Ale pozor, nesmí jít o žádné příkazy, nařízení či povinnosti. Kůň chce volnost a svobodu. Pokud tedy chcete, aby ostatní členové rodiny dělali něco společně, musíte využít energii Ohně a Koně a vyvolat u nich nadšení.

Ideální aktivity pro tento měsíc jsou venkovní aktivity. Jděte s rodinou ven. Někam do přírody, někam, kde budete mít pocit volnosti a svěžesti. Pokud máte děti, nechte je se „vyblbnout“ pobíháním a hraním ve volné přírodě. Vhodné jsou i rodinné výlety na kolech. Hodně pohybu na čerstvém vzduchu a v přírodě bude pro vaši rodinu to nejlepší. Uvidíte, že se „provětrají“ i vztahy mezi jednotlivými členy rodiny a pokud u vás vládne nějaké napětí, uvolní se.

HAPPYWEEK NA ČERVEN 2020

HAPPYWEEK – červen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.