V ČERVNU JSME MĚLI MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL

Náš potenciál patří z pohledu Feng Ren Shui k energii fáze Dřeva. Ze zákonů „elementů“ víme, že Dřevo tzv. rodí Oheň, tedy „živí“ jeho energii. Pokud chceme rozdělat oheň, musíme mít k tomu dřevo. A pokud chceme zapálit opravdu velký oheň, tak k tomu už potřebujeme opravdu pořádnou fatru.

A ne jinak je to s naším Ohněm, tj. energií fáze Ohně. Aby náš Oheň mohl být opravdu velký a zářit široko daleko, musíme mít pro něj i dostatek energie fáze Dřeva. Takže chceme-li zazářit, uspět, prosadit se a být vidět, pak do toho musíme vložit veškerý náš potenciál. Ne jenom kousek, ne jenom část, ale opravdu celý náš potenciál

Každý má potenciál jiný a pro něco jiného. To je dáno naší typologií (tzv. Astrotypem Feng Ren Shui). Ta nám jasně ukáže, v čem jsou naše silné stránky a jaký potenciál máme (stáhněte si aplikaci Typologie osobnosti Feng Ren Shui na Google Play nebo App Store:

A protože v červnu vládne silný Oheň a Kůň, tj. maximální energie Ohně, pak chceme-li z nich vytěžit maximum, musíme také maximalizovat svůj potenciál a vložit ho naplno.

V červnu bychom se tak rozhodně neměli zdráhat jít do všeho s veškerou svojí energií. Pokud máte potenciál dělat velké věci, pak se do nich pusťte s veškerou vervou a nadšením.

Abyste ale toto nadšení mohli „zapálit“ (a k tomu právě máte využít současné energie Ohně), musíte si svůj potenciál plně uvědomit a vnímat ho. Vědět, že ho máte. Jen tak ho můžete využít. Pokud svůj potenciál neznáte, nemáte ani energii Dřeva a váš Oheň tak nezapálíte vůbec, nebo bude slabý a nebo vás bude velmi vyčerpávat. Stačí si představit, jak těžké a namáhavé je dělat činnosti, ke kterým nemáte žádný talent. Snažit se vyhrát Super star s vědomím, že nemáte žádný hlas je opravdu nejen těžké, ale také velmi vyčerpávající. A vítězství (což je právě energie Ohně) se nedostaví.

V červenci byste tak neměli mít žádné zábrany. Pokud si opravdu věříte a svůj talent znáte, projevte ho naplno. Rozhodně se nenechte odradit ostatními, kteří o vašem nadání nic nevědí a vaše snahy budou zpochybňovat. To je Voda na váš Oheň a jak víme, ta ho dokáže úplně uhasit.

HAPPYWEEK NA ČERVEN 2020

HAPPYWEEK – červen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.