RODINNÁ POHODA V ČERVENCI

I pro oblast rodiny přináší červenec poměrně příznivé energie. Pokud vám rodina dobře funguje, snažte si příjemné energie Kozy co nejvíce užívat právě v rámci rodiny a s dětmi.

Začínají dovolené a prázdniny, takže je příležitost strávit s rodinou a dětmi více času. Bohužel specifické podmínky roku 2020, kdy děti trávily dlouhou dobu doma se svými rodiči a rodinné vztahy mohly být v mnoha případech velmi napjaté, mohou tyto příjemné energie července rušit. Místo touhy strávit s rodinou co nejvíce času může převládat snaha si od rodiny odpočinout. Zde je potřeba zvážit konkrétní situaci v dané rodině.

Každopádně by bylo dobré, kdyby se do rodiny „vložily“ uvolněné energie. Dovolenou a prázdniny si máme co nejvíce užívat a ne je protrpět. Proto zvolte takový způsob, kdy budete cítit vzájemnou rodinnou sounáležitost, ale zároveň budete mít dostatek času a energie i sami pro sebe. I ostatním dejte trošku více volnosti, aby si každý mohl své energie regenerovat po svém, ale s ohledem na rodinu.

V rámci omezujících opatření v roce 2020 se mnohé rodiny nemohly stýkat. Proto by bylo dobré, abyste využili příjemné energie července k setkání rodiny. Koza je spojena s Gua 2, ke kterému patří i jídlo a užívaní si hojnosti. Proto rodinné setkání může být spojeno s nějakou oslavou, hostinou apod. Každopádně vytvořte příjemnou a milou atmosféru. Vyhněte se všem možným konfliktům a rozhodně se nesnažte oživovat staré spory. Na ty bude čas jindy. Konflikty by mohly takové setkání úplně zničit.

Pokud současná situace s ohledem na koronavirus ohrožuje budoucnost některých členů rodiny, ujistěte je, že v rodině mají oporu a že se rodina o ně dokáže postarat. Koza potřebuje pocit bezpečí a zázemí.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.