ENERGIE PRSTENU, ENERGIE NEBES

Ve Feng Ren Shui se učíme o silné energii symbolů. Víme, že posilují jangovou energii a tedy funkci. Jedním ze silných symbolů je prsten. Jeho síla se používá tisíce let.

Prsten je symbolem Nebes (kruh). Nebesa nás vedou a podporují funkci našeho konání. Prsten nám tak pomáhá posílení napojení na Nebesa a umožňuje nám, aby nás vedla daným směrem. Tento směr můžeme „vložit“ do prstenu tím, že tento směr jasně určíme a definujeme. K tomu můžeme pro posílení energie využít i různé rituály.

Vložením směru (funkce) do prstenu tak dáváte Nebesům jasnou zprávu, kam chcete vést a ta vás pak povedou. Proto je velmi důležité, abyste si velmi dobře rozmysleli, jakou funkci do prstenu vložíte, protože tato funkce pak bude mít tendenci se ve vašem životě aktivovat.

Víme, že prsteny byly a jsou využívány k různým účelům. Jsou symbolem sounáležitosti v rámci nějaké skupiny a společenství, jsou symbolem určité moci, posilují funkci daného člověka (např. prsten Papeže), jsou důkazem dosažení stupně umění, spojují partnery v JEDNO (např. v rámci Gua 2) atd. atd.

Prsten tak nemusí být jen „pouhým šperkem“. Může to být velmi silný nástroj, který vám pomůže dosáhnout určitých cílů či záměrů. Bude ve vás posilovat funkci, kterou do prstenu vložíte a Nebesa vás v této funkci budou posilovat. Síla prstenu však může být opravdu až „magická“ (viz např. příběh Pán prstenů, nebo různé staré pohádky atd.). Tato síla nás pak může opravdu až ovládnout a my pak můžeme být pod naprostým vlivem síly Nebes, která na nás působí prostřednictvím prstenu.

Pokud chcete prsten využívat jako nástroj k posílení svých aktivit, pak buďte při vkládání funkce do prstenu co nejdetailnější. Musíte mít naprosto jasnou představu, co chcete. Jak se říká: dávejte si pozor na to, co si přejete, může se vám to vyplnit. A síla prstenu může být opravdu velmi velká. Budete-li se silou prstenu pracovat správně, pak to může být opravdu silný a mocný společník a „nápomocný přítel“.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.