ČERVENEC – PROSTOR PRO VÁS MUSÍ BÝT ZÁZEMÍM

Prostor je v období července velmi důležitý. Je to energie Země a ta přináší jistotu a rovnováhu do života. A právě v období vlády Kozy je jistota velmi důležitá. Proto vám prostoru musí tuto energii dodávat co nejvíce.

Váš domov se tak musí stát opravdovým zázemím pro váš život. Zde by mělo opravdu platit: všude dobře, doma nejlíp. Musí to být místo, kam se rádi vracíte, protože vám domov dodává pocit bezpečí a ochrany. Mělo by zde také vládnou tzv. teplo domova. Místo by mělo být co nejvíce útulné, přívětivé a milé.

Koza je citlivá na krásu. Proto by bylo dobré, abyste si svůj prostor co nejvíce „zkrásnili“. Dejte si sem vše, co se vám líbí, co vám dělá radost a z čeho máte hezký a příjemný pocit. Koza je romantička. Můžete si tak svůj domov proměnit v romantické místo. Domov také můžete spojit s nějakými romantickými aktivitami jako např. krásná romantická večeře s partnerem apod.

Koza má také ráda přírodu. Snažte se přírodní energie července co nejvíce přenést i do svého interiéru. Zde určitě budou dobře fungovat různé květiny, které právě v červenci kvetou. Koza má ráda luční kvítí, jemné malé kvítky, vše co je jemné a milé.

Pokud tomu počasí dovolí, nechte do svého prostoru proudit i energii tepla a slunečního svitu. Prostor příliš neuzavírejte. Pokud máte krásné výhledy do exteriéru, pak se snažte svůj interiér co nejvíce propojit s exteriérem.

Prostor ale není jen náš domov, ale také např. pracovní prostředí. I to byste si měli proměnit v příjemné a krásné místo. Při práci byste tak měli příjemný a pohodový pocit.

Využijte i tzv. šestého rozhraní prostoru: krajiny. Snažte se trávit hodně času v přírodě a na místech, která máte rádi a kde se vám líbí. Vnímejte jejich energii a čerpejte z nich svojí sílu. Koza ráda tráví čas v přírodě a posiluje to její energii.

Můžete ale také chodit na další krásná místa, jako jsou zámky, hrady, či jiné stavby, které se vám líbí. I z nich můžete načerpat hodně silné energie.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.