SRPEN – ZAMĚŘTE SE NA DRUHOU POLOVINU ROKU

Červenec nám dal ideální podmínky k tomu, abychom si užívali krásy, klidu a pohody. Jemné energie Kozy k tomu přímo lákaly . Nyní se ale energie začínají měnit. Z jangových energií první poloviny roku se nyní začínají „přelévat“ do jinových energií, které nám budou vládnout v druhé polovině roku.

Jsme tedy v počáteční fázi ukončování toho, co jsme letos započali. Pokud jsme správně využívali energie první poloviny roku, pak bychom měli mít jasnou představu o tom, jak se nám vše dařilo uskutečnit. Měli bychom již nyní vidět obrysy „úrody“ toho, co jsme „zaseli“. Nyní tedy přichází čas, kdy se o tuto úrodu máme postarat tak, aby nám byla co nejvíce ku prospěchu a pomohla nám dobře vkročit do nového roku 2021.

V srpnu nám vládne velmi chytrá Opice. Ta si umí vše velmi rychle „spočítat“ a ví přesně, co a jak udělat, abychom z toho měli co největší prospěch. A právě na to bychom se měli zaměřit. Měli bychom zapojit naše „mozkové závity“ a začít přemýšlet jak s výsledky letošního roku naložíme, abychom je co nejlépe využili pro naši budoucnost.

Tento měsíc se tedy zaměřte hlavně na to, aby vše v tomto roce pro vás dopadlo co nejlépe. Uvědomte si, co se vám podařilo, čeho jste dosáhli ale také si pečlivě všímejte toho, co se úplně nepovedlo a kde jste mohli selhat. V srpnu byste tak měli věnovat co nejvíce pozornosti tomu, abyste to, co se vám povedlo dovedli opravdu do zdárného konce. Vše řádně zanalyzujte a snažte se ze svých úspěchů vytěžit co nejvíce.

Naopak, to, co se vám nepovedlo, byste měli co nejrychleji ze života vyloučit, aby to negativně neovlivnilo dobré výsledky letošního roku. Zde musíte uplatnit princip „shnilého jablka“, kdy jedno nahnilé jablko může zničit celou úrodu, pokud ho včas nevyhodíte. Snažte se tedy identifikovat vše, co by vám mohlo pokazit výsledky a eliminujte to.

Opice vám ale přináší i příjemné a hravé energie. I ty byste měli využít. Je to období, kdy byste měli začít oslavovat dobré výsledky a se všemi, kteří se na těchto dobrých výsledcích podíleli se o úspěch podělit. Každý „nějak přiložil ruku k dílu“ a to by mělo být oceněno. Energie Opice vám tak dávají příležitost ocenit snahu všech a řádně je za tuto snahu odměnit.

Oslavy úrody jsou tak velmi důležité pro posílení energie, kterou budete dále potřebovat v dalších měsících. Proto se v tomto období pořádají různé dožínky, vinobraní apod. (záleží na dané oblasti a jak rychle byla úroda sklizena). Každopádně byste ale měli vše dobré, co se vám letos daří, oslavit.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.