KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

I když měsíc srpen přináší aktivitu a chce po nás, abychom se „vrhli“ do druhé poloviny roku, přeci jen je to ještě období prázdnin a relativně uvolněné energie. V oblasti rodiny tak můžeme využít oblibu Opice si hrát. Ta podle Fen Ren Shui vládne právě v tomto měsíci.

Pokud jste se tedy rozhodli strávit dovolenou se svojí rodinou právě v tomto měsíci, pak by bylo dobré, abyste si v rámci této dovolené dopřáli co nejvíce her a zábavy. Opice bude chtít aktivitu. Proto „lenošení“ na pláži celý den nebude úplně to pravé ořechové.

Snažte se v rámci své dovolené nebo volného času, který budete v srpnu trávit s rodinou, vymyslet různé zajímavé hry. A slovo „zajímavé“ je opravdu důležité, protože Opice je velmi chytrá a svojí chytrost ráda využívá. Je zvídavá. Proto jakékoliv hry s elementem záhady, hledání, řešení rébusů či hádanek velmi ocení.

V rámci her v rodině pak nezapomeňte na důležitou věc: Opice miluje ocenění. Proto na konci hry musí být vyhlášeny výsledky a hlavně vítěz. Ideální hry pak jsou takové, kdy každý v rámci hry něčím zajímavým přispěl  a každý si tak zaslouží ocenění.

Zkuste tedy přemýšlet i o tom, jakým způsobem budou výsledky vyhlášeny. I to by mělo být zábavnou formou. I tady bude hrát velkou roli „tajemství“, tj. do poslední chvíle se nebude vědět, jak to dopadlo, kdo v čem byl dobrý a kdo a jak bude oceněn. A na závěr vše můžete hezky oslavit. Pak bude Opice opravdu spokojená.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.