V SRPNU ROZDĚL A PANUJ

Chytrost Opice nezná mezí. I proto byste ji měli v srpnu co nejvíce využít i v oblasti bohatství. I když je Opice zaměřena často na sebe a na svůj vlastní prospěch, neznamená to, že si vše chce „nahamounit“ pouze pro sebe. Ví ale přesně, co jí přinese ten největší užitek.

Proto byste se v srpnu i vy měli zamyslet nad tím, co z letošní „úrody“ bude pro vás to nejdůležitější a nejcennější. To byste si pak měli ponechat pro sebe a pro svoji budoucnost. Zaměřte se pak na to, jak tyto „plody vaší práce“ co nejlépe využijete a jak vám mohou dále posloužit.

Vše ostatní, co nebudete umět zpracovat či jinak využít, byste měli rozdělit těm, kterým to může být k užitku. Pokud jste např. dosáhli nějakých přebytků, které neumíte využít pro sebe, najděte nejlepší řešení jak mohou být prospěšné ostatním. S těmi se pak o tyto přebytky podělte. Vězte, že se vám to vyplatí.

Rozhodně byste se neměli snažit zužitkovat vše stůj co stůj. Pokud je něčeho moc, může toho být již příliš a to by vyčerpávalo vaše energie. A Opice rozhodně nechce řešit nic, co řešit nemusí. Proto by vám ani v tomto případě nijak nepomohla.

V letošním složitém roce ale myslete také na svá zadní vrátka. Při analýzách energií roku 2020 jsme mnohokrát upozorňovali na to, že bude vhodné si udělat určité zásoby na delší dobu. Doba je velmi nejistá a proto byste si měli vytvořit takové zásoby, které vám dodají jistotu, že přečkáte i složitá období. Opice vám v tomto určitě bude umět dobře poradit. Snadno tak vymyslíte, jaké zásoby, čeho a kolik si máte vytvořit, aby bylo o vaši blízkou budoucnost postaráno.

Nejedná se jen o zásoby jídla či jiných věcí důležitých pro život. V letošním roce může jít i o peníze. Proto je velmi důležité, abyste si vytvořili dostatečný „finanční polštář“, díky kterému můžete přečkat i určité období bez příjmu peněz.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.