PŘIPRAVTE SE NA SVOJÍ BLÍZKOU BUDOUCNOST

Žijeme v období velké nejistoty. Je to dáno energiemi tohoto roku, které jsou zaměřené na nové, na obměnu a budoucnost. Díky Feng Ren Shui víme, že díky těmto energiím dojde k určitým změnám, které pak budou vytvářet novou budoucnost. Rozhodně si tedy nemůžeme myslet, že se budeme moci vrátit ke starým pořádkům. Není kam se vracet. Proto je důležité, abyste se zaměřili na novou budoucnost. A že přinese mnoho nového je více než jasné. Události tohoto složitého roku to jasně dokazují.

Bohužel vše nové přináší do našich životů určitou nejistotu. To nové neznáme, nemáme s tím žádné zkušenosti a tak tato nejistota může oslabovat naše energie. Nejistota souvisí s energií Země, která naopak jistotu vyžaduje. Pokud ale nejistota energii Země oslabí, může se nám pak „vymknout“ energie Vody a to by mohlo do našich životů přinést strach až deprese. A tomu se musíme za každou cenu vyhnout. To by velmi oslabilo naše energie a tím i celkovou imunitu a odolnost. A tu rozhodně budeme v druhé polovině roku potřebovat.

V srpnu byste tak měli využít energii Opice k tomu, abyste si svoji budoucnost co nejvíce ujasnili. I když je mnohé nejisté, Opice bude mnoho věcí umět předjímat a vy tak můžete být lépe připraveni na vše, co nám blízká budoucnost přinese. Rozhodně nic nenechávejte na náhodě. V tomto období určitě není na místě „počkáme a uvidíme“. Mohlo by se nám to šeredně nevyplatit.

Díky energiím Opice tak můžete vnímat co je možné a co možné není, co může přijít a co ne. Tím se můžete opravdu dobře připravit a nebudete pak zaskočeni a nepřipraveni. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A v tomto roce i v roce příštím to bude platit víc než dvojnásob.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.