PŘIPRAVTE SI SVŮJ DOMOV NA PODZIMNÍ MĚSÍCE

Možná se vám to zdá příliš předčasné, ale začíná doba, kdy je dobré se připravit na novou podzimní sezonu. I když máme pocit, že vládne ještě letní období, začínají se projevovat kovové energie. A protože Kov vládne nejen podzimu, ale letos velmi významně i celému roku, bude dobré se na něj raději připravit. Kov může s naším domovem, ale i jakýmkoliv jiným prostorem dosti „zamávat“.

Jak víme, prostor patří k energii Země a Kov energii Země oslabuje. Může se tedy stát, že energie prostoru budou slabší, než potřebujeme. Proto je nutné tyto energie začít již nyní posilovat. Země potřebuje hlavně stabilitu a jistotu. Nemá ráda žádná náhlá a nečekaná překvapení. Je tedy důležité, abyste již nyní začali přemýšlet o tom, co kdy a jak zkontrolovat, aby vše řádně v příštích měsících fungovalo. Kov je energie funkce a proto bude velmi důležité, aby vše ve vašich domech či bytech opravdu dobře fungovalo.

Pokud by Kov skutečně energie Země oslabil, mohlo by se to např. projevit na zdech, sloupech a dalších částech prostoru, který ho „drží a podpírá“. Zkontrolujte je ujistěte se, že opravdu vše správně „drží“.

Pro energii prostoru je také důležitá možnost uzavření. Proto zkontrolujte všechny dveře, brány, vrátka, vchody, okna atd. a ujistěte se, že se dají snadno a dobře uzavřít. Letní energie nám „velí“, abychom prostor otevřely, ale nyní byste měli začít myslet na to, jak svůj prostor v následujících měsících dobře uzavřít. Patří sem také různé záclony, závěsy, rolety apod.

Nemusíte vše uzavírat již nyní. Pokud budou hezké a teplé dny, tak to není nutné. Ale měli byste mít jistotu, že až nadejde ten pravý čas, budete moci bez problémů svůj prostor uzavřít.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.