ZAMĚŘTE SE NA TO, JAK CO NEJLÉPE ZAKONČIT LETOŠNÍ ROK

Oblast podnikání byla v letošním roce zasažena opravdu velmi silně negativními energiemi. Díky silnému uzavírání a omezování byla často zcela zablokována „cesta“ – tedy Gua 1. A to je hlavní energie podnikání.

Jak víme, rok 2020 byl určen hlavně pro hledání nových cest a zaměření se na novou budoucnost. Různá omezení letošního roku tak donutila mnohé firmy a podnikatele k tomu, aby hledali nové cesty k vedení svého podnikání. Měnily se různé systémy, procesy, styly a cesty jak zachovat podnikání v chodu. Mnohým se to nepodařilo a to může způsobit ukončení jejich dosavadní cesty.

Některé firmy a podnikatelé měli možnost využít nových cest. Měli k tomu podporu Kovové Krysy, která měla hledat právě nové cesty. A tak v některých oborech dochází k velkému poklesu, v jiných oborech (a právě těch nových jako je internet, IT, technologie, nákupy na internetu apod.) naopak dochází k obrovským nárůstům.

Každopádně oblast podnikání je na začátku opravdu velkých změn. Ty začínají právě v prvním roce nového kovového dvanáctiletí. O tomto dvanáctiletí jsme si na přípravných seminářích říkali, že bude o hledání nového, nastavování nových pravidel, systémů, stylů vedení apod. A protože toto dvanáctiletí „rozjela“ Kovová Krysa, je nástup nového opravdu rychlý a nekompromisní, až tvrdý (tak jako Kov).

Využijte energie září k tomu, abyste si uvědomili to, jak podnikáte, jak současná situace vaše podnikání ovlivňuje a jaká nová opatření budete muset přijmout k tomu, abyste mohli ve svém podnikání dále úspěšně podnikat.

Vládne Kohout a energie třídění. V oblasti podnikání to využijte k tomu, abyste udělali „inventuru“ toho, co a jak děláte a jaké změny musíte přijmout k tomu, abyste mohli dále své podnikání rozvíjet. Každopádně si musíme uvědomit, že již nic nebude tak jako dřív. Vlna změn je opravdu velmi silná a vysoká a žádné odvětví podnikání se jí nevyhne. Proto tuto energii silné vlny využijte a nechte se touto vlnou vést a nenechte se jí spláchnout.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.