VZTAHY V ZÁŘÍ: CHVÁLIT, CHVÁLIT, CHVÁLIT

V září se poměrně výrazně mění energie. Vládu Opice, která nám vládla v srpnu, přebírá Kohout. I ten vládne s pomocí kovových energií podzimu (posílené Kovem celého roku), ale jeho styl vládnutí je jiný.

Kohout je zaměřený na výsledek a dokončování. Někdy je až posedlý dokonalostí. Jeho hnacím motorem je soulad. Vše musí perfektně ladit. Každý detail musí zapadat do konečné mozaiky tak, aby výsledný celek byl prostě dokonalý a fungoval jak to nejlépe jde.

V oblasti vztahů tak dochází k tomu, že si budeme muset více všímat toho, co náš partner dělá, jak to dělá a snažit se ho v tom podpořit a ocenit jeho snahu. Rozhodně pak musíme vyzdvihnout jeho výkon a rozplývat se nad výsledkem jeho činnosti.

Věnujte tedy co nejvíce pozornosti tomu, co váš partner dělá a chvalte, chvalte, chvalte. I když si nebudete výsledkem práce svého partnera úplně jisti, i tak mu poděkujte, vyzdvihněte vše, co se mu povedlo a jak vás to potěšilo. Kohout se bude tetelit štěstím a energie vztahu se tím krásně posílí.

Je ale důležité si uvědomit, že Kohout bude ovlivňovat ve vztahu i nás samotné. Takže i my budeme velmi citliví na to, co a jak nám bude říkat náš partner. Pokud zrovna nepřijde s pochvalou a oceněním, může nás to v tomto měsíci rozladit víc, než v jiném období. Pokud se tak stane, uvědomte si, že jste pod vlivem Kohouta a neberte to tak osobně. Jestli vás partner případnou kritikou rozladí a vy se tím necháte ovlivnit, pak toto rozladění přenesete i do celého vztahu a pak může být září nepříjemným měsícem a energie vztahu se mohou oslabit.

Energie Kohouta jsou také spojeny s designem, krásou, módou apod. Takže poznámky typu: tobě to dneska sluší, ty máš krásnou košili, to jsou krásné náušnice apod. rozhodně energii vztahu posílí.

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.