ZAMĚŘTE SE NA TO, JAK CO NEJLÉPE ZAKONČIT LETOŠNÍ ROK

Letošní rok v mnoha případech příliš podnikání nepřál. Různá omezení tak mohou mít za následek ztráty a omezení dalšího působení v podnikání. Mnoho firem se tak může ocitnout v situaci, kdy své podnikání bude muset ukončit. I v tom je nelítostná energie Nebes, která nám v tomto roce vládne. A nyní přichází navíc silná kovová energie října s vládou Psa.

V tomto měsíci byste měli udělat opravdu „nelítostnou“ kontrolu svého podnikání. Podívat se na svůj dosavadní vývoj a opravdu „zrale“ posoudit své další působení. Vše posuzujte jen a jen realisticky. Kov ke svému působení potřebuje Zemi a to je energie faktů a reality. Své uvažování tak opírejte jen o fakta, ne o domněnky či různé názory. Vezměte si k ruce své účetnictví a podívejte se na „tvrdá“ data (Kov přináší tvrdost). Pak se podívejte realisticky na možný vývoj svého podnikání. Do jaké míry je realistické pokračovat a jak a do jaké míry je lepší své podnikání ukončit.

Kov chce funkci a fungování. Pokud zjistíte, že vám podnikání na základě vašich čísel funguje, pak udělejte vše pro to, abyste tuto funkci ochránili a zajistili i pro další rok. Zjistěte, co všechno bude potřeba k tomu, abyste mohli v podnikání úspěšně pokračovat. Jangový Kov října s sebou přináší i energii tzv. „nápomocných přátel“. Tato forma energie nám říká, že bychom neměli na nic být sami. Měli bychom toho co nejvíce delegovat na ty, kteří něco umí lépe než my sami. Proto byste se měli zamyslet nad tím, kdo vám v příštím roce může s podnikáním pomoct. Možná zjistíte, že bude lepší se s někým spojit než vše dělat sami. Může to tak být vhodná doba pro vytváření různých aliancí a společného podnikání na základě dané platformy.

Rok 2020 je ve znamení Kovové Krysy a nového. Je to rok hledání nových cest. Vývoj letošního roku nám jasně ukázal, že „po starém“ to již nepůjde. Bude tedy důležité hledat nové možnosti, nové přístupy, nové cesty, jak své podnikání (ale i celý život) dále rozvíjet. Krysa je energií jangové Vody a ta umí získávat, zpracovávat a používat informace. Využijte toho. Získejte co nejvíce informací a ty zhodnoťte z pohledu svého dalšího působení. Je to také energie komunikace. Snažte se o svých možnostech a plánech co nejvíce mluvit s ostatními lidmi. Možná narazíte na někoho, kdo vám ukáže novou cestu, nebo vám nějak poradí.

Kov ale také znamená peníze. Proto je říjen velmi vhodným obdobím pro různé audity, kontroly účetnictví apod. Měli byste se také ujistit, že máte vše pod kontrolou a že o své peníze nemůžete přijít. Kov a Pes jsou energie ochrany.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.