NEŠTĚKEJTE NA SEBE

Oblast vztahů v říjnu tohoto roku může být opravdu oslabena. Tato oblast se váže k energii Země a tu oslabuje Kov. A my víme, že Kov v roce 2020 je velmi silný a nyní s říjnem bude ještě silnější, protože i měsíci říjnu vládne další Kov. Tato silná kumulace Kovů může být pro vztahy dosti nebezpečná.

Víme, že nám vládne Pes a ten umí štěkat i kousat. Ale také to umí být velmi dobrý přítel a dokonce i „mazel“. To, jaký Pes „vejde“ do vašich vztahů v říjnu tak záleží především na vás samotných. Kdo má doma nějakého pejska ví, že se o něj musí dobře starat. Je-li pejsek spokojený, pak je to milé, přítulné a velmi loajální zvíře. Když si však pejska nevšímáme, může být nejprve velmi smutný, pak až apatický a nakonec z něj může být i velmi nebezpečný „trhač“.

V říjnu bychom tak měli opravdu hodně energie věnovat tomu, abychom se o vztahy starali. Neměli bychom kolem nich chodit jako že neexistují. Je důležité, abyste si s partnery hodně povídali a dávali jim najevo, že jste s nimi rádi a že je milujete. To Pes bude určitě rád slyšet. Dopřejte partnerovi vše, co má rád.

Chcete si správně nastavit vztah se svým partnerem? Vypracujeme vám korelát s vaším partnerem, který vám ukáže, jak vztah správně nastavit. Objednejte si osobní nebo on-line konzultaci na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Kov chce pravidla a jejich dodržování. A Pes má tendenci toto dodržování hlídat. Ve vztahu jsou pravidla důležitá obecně. Je důležité, aby si partneři jasně rozdělili své role a převzali za ně zodpovědnost. Pokud nemáte pravidla ve vztahu nastavené a nikdo vlastně neví, co má dělat, může se to v říjnu projevit zbytečnými dohady a hádkami. To Pes začne nepříjemně štěkat. Proto byste si měli opravdu pravidla nastavit a dodržovat je.

Kov ale není jen o pravidlech, ale také o tzv. „nápomocných přátelích“. Snažte se proto si s partnerem co nejvíce vzájemně pomáhat. To vztahy posílí.

Pes je loajální a má rád dlouhodobé vztahy. Proto ukažte svému partnerovi jak ho milujete a že ho neopustíte. Naopak rozchody v tomto období mohou být velmi bolestivé.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.