RODINA TO LETOS NEMÁ LEHKÉ

Jak víme, energie rodina patří k tzv. Gua 3 a tomu vládne silné jangové Dřevo. Tato energie je ale silně ovládána až omezována energií Kovu, který vládne celý rok 2020 a navíc teď v říjnu přijdou ještě energie Kovu tohoto měsíce. Takže energie rodiny to opravdu nebudou mít lehké.

Různá opatření a omezování dřevěným energiím rodiny opravdu nepomáhají. Pokud navíc dochází k uzavření škol (a energie školy jsou silně kovové) a výuka probíhá opět doma, tj. v rámci rodiny, bude to další Kov, který rodinu silně omezí. Jak to mohou rodiny zvládnout?

Základní rolí Kovu je zajištění funkce. Ale jak víme z reálného života, mnoho Kovu najednou (tj. různá opatření, omezení, striktní pravidla a jejich vynucování) může být velmi omezující. Tato energie patří např. k vězení, k poutům, omezování svobody apod. Vše má dvě strany jedné mince. Zde tedy přichází energie funkce ale také energie omezení. Proto bychom měli co nejvíce využít energii funkce a tím snížit vliv omezování.

Proto bychom se v říjnu tohoto roku měli v rodině zaměřit hlavně na její fungování. A to zajistíme právě stanovením jasných pravidel pro fungování rodiny. U pravidel platí určitý zákon: pravidla se musí stanovit, vyhlásit, dodržovat, kontrolovat jejich dodržování a při porušení má přijít sankce. Aby pravidla fungovala je nutné je přijmout (Gua 6 = pravidla jsou dána oproti Gua 2 = přijetí). Vše funguje pouze v rovnováze. Proto musí být stanovena rovnováha mezi Gua 6 a Gua 2 a tím zajistíme fungování Gua 7, které je mezi Gua 6 a Gua 2. A Gua 7 je pohoda, radost, ale také příjemná a radostná budoucnost.

Při stanovení pravidel v rodině tak musíte zajistit, že je přijmou všichni členové rodiny, kterých se týkají. Jejich dodržování pak zajistí pohodové fungování rodiny a příjemnou budoucnost. Takže tímto způsobem můžete zajistit, že rodina bude dobře fungovat i období Kovu, který není příliš příznivý pro energie rodiny.

Rozhodně se vyhněte všem konfliktům. Ty oslabí nejen rodinu jako takovou, ale také energie všech členů.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.