HLEDÁTE SVOJI NOVOU ŽIVOTNÍ CESTU?

Rok 2020 je rokem hledání nových cest a tvoření nové budoucnosti. Je jasné, že to, co fungovalo až doposud přestává fungovat a je třeba najít novou cestu, jak si vytvořit funkční budoucnost. Změny budou probíhat jak na společenské úrovni, tak i v životech jednotlivých lidí.

To, že všichni potřebujeme novou cestu je již víc než jasné. V roce 2020 vládne Kovová Krysa a ta nám má v hledání cest pomáhat. Letos jsme se tedy měli zaměřit na to, abychom získávali co nejvíce informací o tom, jaké možnosti dalšího vývoje máme. Máme se rozhlížet kolem sebe a hledat příležitosti. Některé cesty se uzavřou, ale jiné se naopak otevírají. Ty nové možnosti, které nám Krysa ukazuje bychom měli co nejvíce prozkoumat a získat o nich co nejvíce informací.

V roce 2020 bychom tak měli mít co nejlepší přehled o tom, co je možné a co možné již není. Máme sbírat informace a ty hodnotit a analyzovat z pohledu našeho reálného života. Z této analýzy bychom pak měli umět zhodnotit výhodnost či nevýhodnost jednotlivých cest. Tento celkový přehled o našich možnostech bychom pak měli uvážit a rozhodnout se, kterou cestou se vydat. Říká se, že k vrcholu hory vede tisíce cest a my si máme vybrat tu svojí a po této cestě se pak vydat.

S výběrem té nejlepší cesty nám pomohou energie příštího roku. Vládu Kovové Krysy převezme Kovový Buvol. Ten má schopnosti vše důkladně zvážit a rozhodnout se, kterou cestou se vydáme k naší nové budoucnosti. Nic se ale nesmí uspěchat. Nová cesta bude muset uzrát. Tj. nemáme se na cestu vydávat bez předchozího pečlivého uvážení. A právě s tím nám pomůže Kovový Buvol v roce 2021 (na rok 2021 se můžete připravit na našich přípravných seminářích – info ZDE).

Feng Ren Shui - 2021 Kovový Buvol
Přípravný seminář na rok 2021 – Rok Kovového Buvola

Jednou z možných cest, kterou se můžete vydat je např. Feng Ren Shui. Je to cesta životní síly, silné životní energie pro to, abychom měli dostatek síly pro svůj život, udrželi si pevné zdraví a žili dlouhý a naplněný život. Díky Feng Ren Shui poznáte své pravé já, svůj přirozený talent a své schopnosti. Budete tak znát smysl svého života, budete vědět CO máte dělat a také JAK to máte dělat. Feng Ren Shui vás naučí, jak tyto schopnosti posilovat a rozvíjet. Budete vědět, jak si nastavit ideální podmínky pro svůj život, abyste si svoji sílu vytvořili, udrželi a mohli tak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosahovat svých životních cílů, udržet si pevné zdraví a prožít naplňující dlouhý život.

Feng Ren Shui vás naučí, jak pracují energie, jak je využít pro svůj život, jak se jimi posilovat a jak se naopak vyhnout vyčerpání a oslabení. Díky síle, kterou pomocí Feng Ren Shui získáte, pak můžete naplňovat svoji životní cestu a dosáhnout svých cílů.

Škola Feng Ren Shui vás naučí vše, co k této cestě potřebujete. Do Školy Feng Ren Shui se můžete přihlásit ZDE:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.