JE DOBRÉ SE CHRÁNIT

V říjnu se v oblasti bohatství, rozmachu a potenciálu (Gua 4) kumulují energie roku 2020. V tomto roce totiž vládne této oblasti života silný Kov. A ten se v říjnu v této oblasti znásobí. Energie Gua 4 je jinové rozpínající se Dřevo. Chce všude prorůstat, „roztahovat“ se, zabírat více a více prostoru. Úloha Kovu v roce 2020 je toto rozpínání zastavit a omezit. Říká nám to, že „čeho je moc, toho je příliš“.

Ale to není vše, co nám Kov v Gua 4 říká. Víme, že Gua 4 je tzv. Vítr, který vše roznese všemi směry. Proto je Vítr spojován se šířením nemocí. A energie Kovu patří např. k virózám. Není proto překvapivé, že právě v říjnu sílí různé virové epidemie (a nemusí to být jen bláznivý kovid). Kov v Gua 4 nám tak pomáhá zamezit šíření těchto epidemií. Co nám to tedy říká? Kov omezuje Dřevo. Takže máme omezit své aktivity spojené s rozpínáním, zvětšováním a šířením. Nemáme se již snažit nic dalšího získávat a rozmnožovat.

Naopak v říjnu se máme soustředit na jediné: zabezpečit a ochránit co nejvíce to, čeho jsme v tomto roce dosáhli a uchovat to pro to, abychom toho mohli využít na začátku příštího roku, kdy začneme pracovat na nových aktivitách.

Dále víme, že Vítr se šíří „venku“. Kov nám říká, že máme jít „dovnitř“ a tím se bránit jeho působení. Kov je ochrana a z hlediska zdraví (Gua 4 je tzv. „přirozené“ zdraví) nám to říká, že si máme v říjnu své zdraví co nejvíce chránit. Máme se bránit větru. Proto je to období, kdy rozhodně musíme zabránit Větru, aby pronikal do našeho těla. Musíme si chránit hlavně krk, kterým Vítr nejvíce proniká do našeho těla. Ale musíme si chránit i plíce (plíce = Kov). Takže pozor na dýchání. V říjnu jsou silné energie Kovu a to přináší tzv. prochládání. Takže je to nastupující chlad, který se plně projeví v zimě. Proto nemáme dýchat chladný vzduch. Neměli bychom tedy dýchat pusou, ale hlavně nosem. Máme si chránit svojí hruď, která zase chrání naše plíce. Dávejte si tedy pozor na chlad a chraňte se před ním správným oblečením.

Další ochranou proti Větru je dělat co nejvíce aktivit uvnitř a ne venku. Podzim je Kov a Kov je stahování zvnějšku dovnitř. Když budete uvnitř, jste chráněni před Větrem, který roznáší možné onemocnění. Takže v říjnu se opravdu zaměřte na ochranu svého zdraví. Hlavně posilujte svoji imunitu a chraňte se před pronikáním chladu do těla. Buďte v teplých místech, choďte teple oblečení a zahřívejte se i zevnitř – teplá strava, teplé nápoje, zahřívací potraviny apod..

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.