KDO VÍ, CO BUDE ZÍTRA?

Ve Feng Ren Shui víme jak pracují energie a jak na sebe různé formy energií působí, což předurčuje jejich vývoj. Tím dokážeme odhadnout možný vývoj budoucnosti. Říkáme tomu potencialita. Dokážeme určit, pro co jsou vhodné podmínky a pro co naopak vhodné nejsou. Tím je dáno, čemu se může dařit a co naopak bude omezeno či jinak nefunkční.

V dnešní době zažíváme velkou nestabilitu. Dnes nevíme co bude zítra, natož abychom věděli, co bude příští rok. Ale je tomu opravdu tak? Ze současné situace dokážeme odvodit možný vývoj v budoucnosti. Ve Feng Ren Shui umíme pracovat s tzv. osou Gua 3 – 5 – 7, kdy Gua 3 = minulost, Gua 5 = přítomnost a Gua 7 = budoucnost. Pokud dobře známe minulost, chápeme, co se děje v přítomnosti a umíme naším konáním v přítomnosti ovlivňovat budoucnost. Jak se říká, co děláme dnes tvoří náš zítřek.

Je jasné, že celé nové 12-ti letí nám bude vytvářet novou budoucnost. Není kam se vracet. Nastává nová „epocha“ a většina věcí bude jinak, než jak jsme doposud zvyklí. Energie budoucnosti patří ke Gua 7 a to je tzv. „dvojaké“. Tj. může se vyvinou pozitivně i negativně. Pokud půjdeme proti řádu Nebes, bude nás to ničit. Pokud půjdeme v řádu Nebes, bude se nám dařit dobře. A to vše jak na úrovni lidstva, tak i na úrovni každého člověka zvlášť.

Každopádně jde o to, že nám budou vládnout nová pravidla a nová nařízení, nové systémy. Doba nám ale říká, že i my si máme nastavit nové systémy, nové vzorce chování a žití. Podmínky se změnily a budou se dále měnit. Takže nemůžeme dál dělat to, co jsme dělali a způsobem, jakým jsme to dělali. Musíme hledat nové cesty. A to je energie roku 2020 – rok Kovové Krysy. Ta má hledat nové cesty, nové řády, nové postupy, nová pravidla.

V říjnou byste se tak měli opravdu hluboce zamyslet nad tím, jak pojmete svoji budoucnost a jak to nové, co s Kovovou Krysou přichází využít pro svoji budoucnost. Jde o změnu a proto i vy si musíte nastavit tu svoji změnu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.