ŘÍJEN – DOMA MUSÍ VLÁDNOUT ŘÁD A POŘÁDEK

Energie podzimu jsou na svém vrcholu a vládne opravdu silný jangový Kov. Tato energie je spojena s řádem a pořádkem. Tuto energii tak musíme přenést i do svého domova, abychom z nich mohli čerpat potřebnou energii.

Energie Kovu jsou opakem chaosu a nepořádku (to jsou energie Dřeva). Proto bychom se měli v říjnu soustředit na to, aby náš domov byl opravdu v pořádku. Kov chce také čistotu. Proto je důležité v říjnu udělat velký úklid celého domu či bytu. Vše je nutné pořádně vyčistit, správně uložit, dát všemu řád a pořádek.

Důležitá jsou okna, které patří k energii Kovu (Gua 6 – otevření, tj. schopnost průchodnosti energií vnitřku a vnějšku). Díky oknům jsem spojeni s vnějškem. Proto bychom v říjnu měli mít všechna okna čistá, aby nebránila průniku energie exteriéru.

Nejde jen o čistotu. Je důležité z domu dát pryč vše, co již přestalo sloužit a co již nebudete potřebovat. Udělejte opravdu „nekompromisní čistku“. Co můžete někomu věnovat, tak to darujte, co již nemůže sloužit nikomu prostě vyhoďte. Rozhodně si nic z toho nenechávejte doma. Uvidíte, jak vám úklid a zbavení se nepotřebných věcí vytvoří lehkou energii. Nezapomínejte, že Kov je spojen s plícemi, takže se vám bude lépe dýchat. Navíc to souvisí s imunitou vašeho těla. Čím větší nepořádek, tím slabší imunita. Zbavování nepotřebných věcí také posílí vaši schopnost říkat ne, což je velmi důležité a souvisí to např. s dobrou funkcí tlustého střeva.

V říjnu vládne Pes. To je velký kontrolor a hlídač. Proto si doma vše zkontrolujte. Vše musí fungovat. Obzvlášť dávejte pozor na funkci všeho, co vám zabezpečuje domov – zámky, alarmy a další ochranné systémy, které máte doma. Musíte mít pocit naprosté ochrany a bezpečí.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.