V LISTOPADU POSILUJTE ENERGII RODINY

Rodina má v našem životě nenahraditelné místo. Jsou to naše geny, naše krev, naše minulost a zdroj naší energie. Kdo umí správně využívat energie rodiny ve svém životě získá mnoho silné energie, která byla tvořena mnoho let všemi předky. V našem DNA je více energie našich předků než si umíme představit. A je velká škoda, nechat tuto silnou energii utéct a nevyužít ji.

Tím, že je rodina zároveň naší minulostí tak má velký vliv na naši přítomnost. Víme, že přítomnost byla vytvořena právě v minulosti a v přítomnosti zase tvoříme naši budoucnost. Takže přeneseno přes přítomnost má naše minulost vliv i na naší budoucnost. Čím více energie minulosti využíváme v přítomnosti, o to méně své vlastní energie potřebujeme pro vytváření naší budoucnosti.

Energie rodiny patří do tzv. Gua 3. Je to oblast tzv. generační vztahů – mezi předky a potomky. Generace tak mají žít ve společné harmonii a vzájemně se posilovat. Rodiče dávají energii dětem a děti se pak mají starat o své rodiče. Tím je zachována kontinuita energie mezi minulostí, přítomností a budoucností.

V listopadu nám vládne Vepř. Ten se rád stará o své blízké a je pro něj důležité, aby se jeho blízcí měli dobře a užívali si hojnosti. Proto bychom v tomto měsíci měli v rodině posilovat vědomí hojnosti. Celá rodina by tak měla mít dobrý pocit z toho, že díky své pospolitosti se rodině daří a tím každý její člen může prožívat hojnost.

Hojnost Vepře můžete vytvořit velmi snadno prostřednictvím jídla. Vepř má jídlo rád a má rád, když je jídla hodně. Proto je v listopadu velmi dobrá doba na různé rodinné sešlosti právě kolem jídla. Připravte pro svoji rodinu velkou hostinu. Pozvěte všechny své blízké a vytvořte prostředí hojnosti a dostatku.

V listopadu k tomu můžete využít např. svátek sv. Martina. Upečte svatomartinskou husu, kupte svatomartinské víno a pozvěte svoji rodinu. Sejděte se všichni kolem bohatého jídelního stolu. Nedělejte „jen oběd“ nebo „jen večeři“. Udělejte HOSTINU. Nejezte, ale HODUJTE. Tím velmi posílíte energii vaší rodiny.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.