PODEJTE RUKU BLIŽNÍMU SVÉMU

Těžká doba letošního roku doléhá na každého z nás. Velká omezení, která navíc přišla velmi náhle a rychle silně změnila naše životy. Na jaře byla tato omezení snášena daleko lépe. Vládly aktivní a stoupající energie Dřeva a Ohně. To nám pomohlo tyto omezující energie lépe zvládat. Navíc byla před námi krásná vize léta, které přináší silný Oheň, který zvedá všechny těžké energie a tím i těžkosti života.

Nyní se ale nacházíme v období hluboké Vody. Energie nestoupají, ale naopak klesají hodně hluboko. O to hůře všichni snášíme nepříjemné omezující energie. Energie Vody negativně ovlivňuje naši psychiku (listopad bývá vždy jeden z nejhorších měsíců sebevražd), která nám klesá. K tomu navíc dostáváme další dávku klesající energie – různá omezení a hlavně nevíme, co bude dál. Většina toho, na co jsme byli zvyklí se ruší, jsme nuceni žít život jinak, než bychom chtěli. Touto velkou nejistotou se „bortí“ naše jistoty. Tím se oslabuje energie Země, která má „hlídat“ energii Vody, aby nebyla příliš silná. Díky slabé Zemi tak posiluje Voda a ta může klesat hodně hluboko. Navíc Země dělá Vodě jakési „břehy“ a tím ukazuje Vodě, kudy má plynout. Bez břehů se ale Voda rozplyne po krajině a neteče nikam. Tím se život jakoby rozplizne.

Mnoho lidí tak opravdu může tento rok v zimě zažívat velmi krušné chvíle. Nebudou se cítit dobře, mohou zažívat strach (strach = silná Voda) a také ztrátu smyslu života (slabý nebo žádný Oheň). Naštěstí víme, že ve Feng Ren Shui máme tzv. „nápomocné přátele“. Je to energie, kterou bychom měli využít právě v listopadu, kdy vládne Vepř. Ten rád pomáhá a stará se o ty, kteří to potřebují.

V listopadu bychom tak měli nějakým způsobem přispět potřebným, podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Pomůžeme tak nejen jim samotným, ale také sami sobě. To, že někomu pomůžeme právě v listopadu posílí energie vládnoucího Vepře a my se tak budeme cítit dobře.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.