TAM, KDE JEDNA CESTA KONČÍ, ZAČÍNÁ NOVÁ

V listopadu jsme měli úspěšně zakončit naši cestu rokem 2020. Tento rok byl pro mnohé těžký a nepříjemný. Ale když si uvědomíme, že to byl rok, který měl přinést velkou změnu a nastavit „nový kurz“, pak to, co se v roce 2020 dělo nám to jasně ukázalo. Mnozí nebyli na novou cestu připraveni a neviděli či nevnímali její nutnost a kdyby se nestaly události roku 2020, pak by možná ani nic nového nehledali. To by ale v konečném důsledku mohlo být zničující pro další cestu života. A tak jsme byli všichni svým způsobem „donuceni“ podívat se na budoucnost jinak a uvědomit si, že to „staré“ opravdu končí a je čas příchodu nového. To nové může samozřejmě být pro každého z nás něco jiného.

V oblasti kariéry a podnikání to ale znamená, že se máme opravdu co nejvíce zamyslet nad tím, kterým směrem se náš obor nyní začíná ubírat. Víme, že staré cesty k cílům již nepovedou a že tedy musíme hledat cesty nové. Důležité je si uvědomit, že hledání nových cest v roce 2020 má vést k rozhodnutí se pro jednu z nich v roce 2021. Feng Ren Shui nám zde jasně ukazuje, že nová cesta musí být ale spojena s lepší kvalitou. Tj. jedná se o proces zlepšování. Z přípravných seminářů na rok 2021 také víme, že bychom se měli zaměřit na spíše dlouhodobý cíl, než na cíle jednoho roku.

Chceme-li úspěšně dále absolvovat naši životní cestu, kariéru a podnikání, musíme se podívat na to, jaké změny nás čekají a jaké nové trendy se vytvářejí. Jsou to „vlny“, které nás mohou spláchnout, nebo dovést ke břehu (tj. k danému cíli). O co se tedy musíme snažit v prosinci? Uvědomit si, jaké vlny se vytvářejí, které můžeme využít a pak se pro danou vlnou v roce 2021 rozhodnout.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.