2021 – ROK NOVÉ CESTY

Oblast nové cesty je v roce 2021 opravdu klíčová. Když se podíváme na tabulku energií tohoto roku, tak zjistíme, že cílem roku 2021 je právě nalezení nové cesty. Není proto lepší rok než tento pro to, abyste si novou cestu našli a rozhodli se po ní vydat.

V lednu pro to navíc můžete využít energii vládce tohoto měsíce – Buvola. Leden je také měsícem tzv. Mezidobí Země. Je to měsíc, který je mezidobím mezi starým rokem a novým rokem. Je to období, kdy máme ideální podmínky pro to, abychom se na celý nový rok připravili.

Je-li naším úkolem v tomto roce se rozhodnout pro novou cestu pak byste si měli v lednu vytvořit plán na celý rok, díky kterému novou cestu naleznete. Buvol vládne celému roku 2021. Je to velmi vhodná energie pro rozhodování. Proto se musíte zaměřit na to, aby výsledkem tohoto roku bylo právě rozhodnutí vydat se novou cestou.

Pokud jste dobře využili Krysy v roce 2020, měli byste mít dostatek informací a přehled o všech možných příležitostech, které nová doba s sebou přináší. A to jsou právě důležité podklady pro Buvola, který je má zvážit, zpracovat a učinit důležité rozhodnutí, kterou cestou se vydat. Krysa nám měla ukázat mnoho různých cest, ale nemá tak velkou sílu jako Buvol, aby se dokázala rozhodnout. Tuto sílu má ale Buvol, tak ji co nejvíce využijte. Pokud se v roce Buvola rozhodnete pro určitou cestu, budete mít jeho sílu dojít na konec této cesty. Nezapomínejte ale, že Buvol je budovatel. Vše tvoří postupně a relativně pomalu (chce svůj čas, vše musí uzrát v čase). Proto se nesnažte dělat nějaká zbrklá a rychlá rozhodnutí. Dejte všemu čas, nechte své nápady uzrát. Čas bude hrát právě velkou roli. Máte na to celý rok. A právě v lednu si máte vytvořit plán, jak tento rok co nejlépe využít.

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.