VYUŽIJTE SÍLY BUVOLA PRO SVÉ RODINY

Sílu rodinné energie si v rámci Feng Ren Shui připomínáme téměř stále. Jde o jednu z nejdůležitějších energií pro rozvoj našeho života. Je to energie, která umožňuje návaznost generací, vztahů mezi předky a potomky. Energie návaznosti je pro náš život velmi důležitá (patří sem např. geny apod.). Vliv rodiny na kvalitu našeho života je tak opravdu velmi významný.

Feng Ren Shui nám radí, abychom sílu rodiny co nejvíce využívali v našem životě. Nejen že dodá našemu životu sílu, podporu a je základem pro náš rozvoj, ale je také silně spojena s naší životní prosperitou a bohatstvím. Čím silnější rodinu máme, tím lepší podmínky pro náš život můžeme vytvořit.

Silná rodina je však v současné době velmi opomíjena a většina lidí žije bez podpory svých rodin. Pokud ale využíváte znalostí a nástrojů Feng Ren Shui, pak je právě rok 2021 pro posílení rodiny velmi vhodný. Sílu rodiny tak můžete posílit právě díky mohutné síle Buvola, který tento rok vládne.

Podobně jako v oblasti vztahů, i zde je důležité vnímat rodinu jako celek. Rodina se musí semknout a jít po společné cestě ke společnému cíli. Pokud toto umíte, pak bude vaše rodina mít opravdu velkou podporu v tomto roce. Vaše rodina tak může v roce 2021 získat opravdu pevné základy pro svůj budoucí rozvoj a to na mnoho let dopředu. Jak stále opakujeme: Buvol je dlouhodobá energie. A proto vám umožní sílu Buvola čerpat i v dalších letech.

Buvol je spojen s tzv. Gua 8 – Hora. To je síla opory stability, mocné síly a pevnosti. Je to energie jistoty a rovnováhy. A to vše můžete v rámci rodiny posilovat právě v tomto roce. Ale jen za podmínky, že vaše rodina bude jednotná. Pokud ne, může se projevit rozkol mezi jednotlivými členy rodiny. V tomto případě pak každý člen rodiny může vystupovat sám za sebe a využívat sílu Buvola jen pro své osobní zájmy. To by naopak mohlo vést k velké a dlouhodobé destrukci rodiny.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

2 komentáře: „VYUŽIJTE SÍLY BUVOLA PRO SVÉ RODINY

  1. Dobrý den, jako čtenářku městké knihovny mě skutečně mrzí, že přednášky lze sledovat pouze přes fb. Ráda bych si klidně průkazkou přednášku zaplatila, ale facebook nemám a mít nechci. Včerejší přednášku, která měla být o Roku Buvola, jsem sledovala u kamarádky a obě jsme byly velmi zklamané, že přednáška byla sice zajímavá, ale o roku buvola v ní nepadlo ani slovo. Je možné sledovat přednášku jinak než přes facebook a kdy bude ohlášená přednáška o roku Buvola. děkuji a hezký den přeji Hanka

    On Tue, 12 Jan 2021 at 09:31, FENG REN SHUI – Akademie štěstí wrote:

    > Jiří Černák posted: “ Sílu rodinné energie si v rámci Feng Ren Shui > připomínáme téměř stále. Jde o jednu z nejdůležitějších energií pro rozvoj > našeho života. Je to energie, která umožňuje návaznost generací, vztahů > mezi předky a potomky. Energie návaznosti je pro náš život ve“ >

    1. Dobrý den, paní Kopecká. Bohužel včera Městská knihovna v Praze uveřejnila omylem jinou přednášku. Přednáška Rok 2021 rok Kovového Buvola bude na jejich stránkách umístěna během dnešního dne. Systém pouštění videa přes FB bohužel my neumíme ovlivnit, jde o záležitost Městské knihovny. Kdybyste nenašla způsob, jak přednášku shlédnout přes FB, tak mi, prosím, napište na jirka@byu.cz a já se pokusím zjistit náhradní možnosti. Děkuji a přeji krásný den. Jiří Černák

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.