BUVOL JE ZÁKLADEM DLOUHODOBÉ PROSPERITY

Buvol nám vládne nyní v lednu, ale bude nám také vládnout celý rok 2021 (od 12.2.). Buvol má velmi silný vliv na vaši dlouhodobou prosperitu a bohatost života. Když se podíváme na tabulku Ba Gua, pak víme, že bohatství a prosperita se nachází v Gua 4, které „stojí“ na Gua 3 a to zase „stojí“ na Gua 8.

Tabulka Ba Gua

A právě Gua 8 je spojeno s energií Buvola. Jak víme, název pro trigram v Gua 8 je HORA. Tato energie je opora, jistota, zázemí, pevný základ. A protože Gua 4 stojí právě nad Gua 8, je důležité, aby prosperita a bohatství mělo opravdu pevné základy. Ale nejen to. Buvol je budovatel a potřebuje dostatek času. To nám zase říká, že bychom své bohatství (a nejde jen o majetek, může jít o bohatství v oblastí vědění, vzdělání, bohatost a pestrost života atd.) měli vytvářet a budovat postupně, ne rychle ani zbrkle.

V roce 2021 bychom tak měli být trpěliví a nehnat se za bohatstvím překotně a po hlavě. Buvol a Hora potřebují vše dobře a řádně vymyslet. A to chce čas. Proto využijte energie ledna k tomu, abyste si opravdu dobře promysleli, jak by měla oblast vašeho bohatství vypadat. Jak souvisí s vaší novou cestou atd. Nespěchejte. Udělejte si dostatek času a snažte si co nejlépe své bohatství a bohatost co nejlépe vymezit. Víme, že v Gua 4 platí tzv. zákon „vymezení nebo omezení“. Ten nám říká, že pokud špatně své bohatství vymezíme, bude nás jen omezovat, tj. vyčerpávat. Využijte toho, čemu u nás říkáme „všeho s mírou“. Tj. ani moc, ale ani málo.

Rok 2021 je rokem hledání nové cesty. Této cestě musí také odpovídat i oblast vašeho bohatství. Vše, co s vaší novou cestou nesouvisí vás na této cestě bude jen vyčerpávat. Proto se zamyslete, co všechno pro svoji cestu budete potřebovat a jak to získat. K tomu můžete využít právě plán, který si v lednu budete připravovat pro celý rok 2021.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.